Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 12:05:37

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!

16.12.2018   13:05Агенцiя

Правило выживания на зиму: "Промочил ноги - промочи горло".

Оптимисту жить нравится. Пессимисту - прихо­дится.

Как повысить уровень здравоохранения в стране? Да просто. Пусть выпускники медакадемий первые три года лечат своих преподавателей.

Знаете ли вы, что Великую китайскую стену построили, чтобы китайцы из страны не вываливались?

Автозамена в телефоне исправляет "спасибо" на "аванс бы", а вы говорите, что машины не умнее людей.

Если в споре с девушкой ты вооружен лишь логикой, фактами и здравым смыслом, у тебя нет шансов.


Дипломат - это человек, который знает сто синонимов к слову "нет".

Если женщина сопротивляется, это раздражает. Если не сопротивляется - настораживает.

Если у машины с буквой "У" включились дворники, значит, она сейчас будет поворачивать.

В шестом классе мне купили спортивный костюм на вырост, я выросла, закончила школу, универ, вышла замуж, родила, и вот теперь он мне как раз.

Врачам и учителям запретят принимать подарки. Слава богу, наконец-то с коррупцией в стране будет покончено.

Такое чувство, что старая поговорка "дуракам закон не писан" и понятие "депутатская неприкосновенность" как-то связаны.

Если деньги мерить кучками, то у меня ямка.

На 5-й день диеты начались сны ceкcуального характера: большая комната... я лежу в ванне... наполненной борщом…
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини