Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 10:36:29

Знімки в Інстаграмі можуть розповісти про вас більше, ніж здається

16.12.2018   11:33Агенцiя

Щодня 500 млн людей користуються Інстаграмом. Ця соцмережа давно перестала бути цифровим фотоальбомом, тепер її використовують для продажів, просування в Інтернеті та навіть як матеріал для досліджень.

Виявляється, фото і фільтри у ваших постах можуть багато що розповісти як про вашу особу, так і про здоров’я.

Пропонуємо переглянути результати таких досліджень.

Що можуть розповісти колір і фільтр

  • Вчені з Сонгюнгванського університету проаналізували профілі 179 людей (всього 25 394 фотографії). Дослідження приділяло увагу кольору як одному з ключових елементів стилю. Вони помітили, що люди в стосунках викладають знімки яскравих кольорів частіше, ніж користувачі без пари. Також яскраві фільтри і фото використовують екстраверти і люди, схильні до нарцисизму.
  • Дослідники з Гарвардського і Вермонтського університетів проаналізували 43 950 фотографій користувачів Інстаграма і з’ясували, що люди з депресією частіше викладають знімки. Також на їх фото зустрічається більше осіб, а ось фільтри вони використовують рідше. Крім того, на знімках людей з депресією переважають темні, сині та сірі відтінки, а також чорно-білі фото.

Що може розповісти тема фотографії

  • Не любите нескінченні фотографії їжі в Інстаграмі? Виявляється, вони можуть приносити користь. Дослідники дійшли висновку, що коли люди діляться знімками своєї їжі та рецептами страв, їм простіше дотримуватися правильного харчування і навіть худнути. Таким чином, профіль в Інстаграмі виступає журналом харчування, а лайки і коментарі друзів мотивують користувачів і далі обирати здорову їжу.
  • Деякі експерти вважають, що люди, які викладають багато фотографій зі своєю половинкою, намагаються таким чином маскувати проблеми в стосунках. А підписи в дусі “моя дівчинка” і “мій чоловік” можуть говорити про почуття власництва.

Що ще можна дізнатися про вас за вашим профілем

  • Люди молодше 25 років менш схильні посміхатися на фото профілю. Цю особливість виявили дослідники з Коледжу інформаційних наук і технологій в Пенсильванії і Королівського коледжу Лондона.
  • Користувачі Інстаграму, які частіше відзначають друзів на фотографіях, менш схильні до самотності. В той же час люди, що викладають фото, які не звернені ні до кого і не підштовхують до обговорень, відчувають себе більш самотніми.
  • Селфі не обов’язково говорять про нарцисизм. Можна виділити три групи любителів селфі: “співрозмовники”, “автобіографи” і “саморекламщики”. Перші діляться своїми фото, щоб залучити друзів і підписників в обговорення, наприклад, люди, які фотографуються зі значками “Я проголосував (а)”. “Автобіографи” роблять селфі, щоб зафіксувати пам’ятні моменти з життя. Вони не проти показати їх іншим людям, але в першу чергу роблять селфі для збереження спогадів, а не заради лайків. “Саморекламщики” ж люблять документувати майже все у своєму житті, намагаючись виставити себе у вигідному їм світлі. До них можна віднести представників сімейства Кардашьян.

Що ви думаєте про результати цих досліджень? Згідні з ними або, може, й самі помічали якісь закономірності?

Джерело

Останні новини Чернігівщини

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС 09:25

24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.