Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 03:51:02

Осінній бал у стилі Hollywood

01.11.2011   09:15Агенцiя

28 жовтня у Чернігові в міському Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання відбувся один із масштабних розважальних масових заходів навчального року – “Осінній бал в стилі Hollywood”.

На ньому були присутні найактивніші та найініціативніші вихованці клубів за місцем проживання. На думку організаторів, захід є одним із елементів системи мотивації дітей до відвідання клубів за місцем проживання, формування в них активної життєвої позиції та сприяння змістовному проведенню дозвілля.

Щороку на захід запрошуються вихованці клубів, які яскраво проявили себе протягом минулого навчального року, були найкращими помічниками для педагогів-організаторів, брали участь в усіх розважальних та фізкультурно-оздоровчих заходах клубів.

Осінній бал у стилі Hollywood пройшов вдало. Цікава інформація та завдання допомогли повно розкрити тему заходу – все про голлівудські фільми та акторів. Діти мали змогу відчути себе справжніми голлівудськими зірками. На них чекали веселі та пізнавальні конкурси, дискотека та солодкі призи. Більшість дітей були в образах відомих кіно-героїв або голлівудських акторів та брали участь у дефіле-показі костюмів. Також працювали імпровізована червона доріжка, студія Уолт Діснея та пагорб Голлівуд, де діти із задоволенням фотографувалися на згадку.

Кожен учасник отримав подяку за активну участь у заходах Центру та житті клубу протягом навчального року.

За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживания

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ