Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 08:28:59

Веслування, майстер-класи та концерт: Чернігів уперше відзначає День Десни

08.09.2018   13:19Агенцiя

8 вересня, у Чернігові вперше відзначається День Десни - головної водної артерії регіону.

Про це повідомила провідний інженер Деснянського басейнового управління водних ресурсів (БУВР) Катерина Череватенко.

"На Чернігівщині утворилось нове екологічне свято - День Десни, яке відтепер відзначатиметься щороку. Святкові заходи сьогодні проводять у Чернігові на березі річки та у сквері імені Богдана Хмельницього", - сказала вона.

За словами речниці, мета цього свята - екологічне виховання, зміна ставлення населення до водних ресурсів, привернення уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників бізнесу та громадських організацій до екологічних проблем водних об’єктів та пошуку шляхів їх спільного вирішення. Відзначають Дня Десни під гаслом "Збережемо річку для наступних поколінь".

Розпочалося свято змаганнями із веслування на човнах "Дракон". По їх закінченню захід переміститься у центральний сквер ім. Б. Хмельницького. Там відбудеться офіційне відкриття Дня, нагородження переможців змагань та кількох конкурсів, що оголошувалися раніше: на кращі логотип свята, фото Десни та статтю про річку. Увазі відвідувачів буде представлено виставку робіт фіналістів проведеного фотоконкурсу.

Також у сквері працюватиме дитяче AQUA-містечко з майстер-класами на річкову тематику, дослідами під мікроскопом, аніматорами, ART-сушкою дитячих малюнків та іншим. Усім присутнім буде запропонована концертна програма "Десно моя синьоока".
Читайте також: На Чернігівщині відкрили справу через Леніна і Сталіна на водонапірній башті

Напередодні відзначення Дня Десни на Чернігівщині проводилися й інші заходи екологічного спрямування. Зокрема, 6 вересня, в коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбувся ЕКО-тайм. На ньому представники Деснянського БУВР розповіли студентам і викладачам про якісний стан водних об’єктів басейну річки та вплив на них антропогенної діяльності. А вчора працівники Деснянського БУВР покатали школярів та студентів на теплоході. Під час екскурсії розповіли про річку, провели вікторину, рухливу гру.

Заснували День Десни Деснянське БУВР та ГО "За відродження Десни" за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівських ОДА та міської ради.


https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2533779-vesluvanna-majsterklasi-ta-koncert-cernigiv-uperse-vidznacae-den-desni.html

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:26

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 28 лютого по 8:00 1 березня 2021 року.

Тарифи на комунальні послуги  з 1 березня

Тарифи на комунальні послуги з 1 березня 07:51

Ціна на електроенергію в березні буде такою ж, як у лютому. До кінця місяця для населення зафіксовано єдиний тариф 1,68 грн/кВт.

Тарифи на газ для населення в цьому місяці обіцяють істотно не змінювати

Тарифи на газ для населення в цьому місяці обіцяють істотно не змінювати 07:50

Оскільки на період з лютого по березень уряд обмежив максимальну ціну на рівні 6,99 грн за кубометр.