Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 07:11:48

22 липня - перші в історії автомобільні гонки

22.07.2018   09:51Агенцiя

22 липня 1894 року в 8:00 ранку в Парижі почалися перші в історії автомобільні гонки.

Ініціатором змагань став головний редактор паризької газети «La Petite Journal» П'єр Жиффар. Автомобільний пробіг повинен був продемонструвати можливості нового виду транспорту — саморушних екіпажів. Учасникам треба пройти на своїх машинах заданий маршрут за 12 годин.

Машини вражали різноманітністю форм і конструкцій. 39 автомобілів володіло двигунами внутрішнього згоряння, за ними йшли «паровик» в кількості 28 штук. Було представлено по п'ять електро-і пневмоавтомобілей, 25 пристроїв потрапили в номінацію «Інші системи». Після відбіркових «заїздів» до старту допустили 28 автомобілів — 14 з бензиновими і 7 з паровими двигунами.

Йдучи на дистанцію з півхвилинними інтервалом, машини покидали столицю і брали курс на Руан, в 126 кілометрах на північний захід.
До фінішу вдалося дістатися лише 17 машин. Найбільшу швидкість (більше 22 км / год) розвинув 20-сильний паромобіль маркіза Альбера Де Діона.

Однак перший приз за рішенням журі був розділений між двома бензиновими машинами марок Peugeot і Panhard-Levassor. Їх визнали найнадійнішими в експлуатації.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини