Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 09:25:33

Гороскоп на наступний тиждень

01.07.2012   15:48Агенцiя

Початок цього тижня буде складним з професійної точки зору. Цей період не підходить для початку ділових відносин, контактів з керівництвом, обговорення важливих питань з впливовими людьми. Рекомендується займатися поточними справами, не ставлячи перед собою нових завдань, особливо - таких, які складно буде вирішити.

Спокійно ставтеся до необхідності часто міняти плани, підлаштовуватися під когось іншого. Можуть виникати ускладнення у відносинах з близькими, буде здаватися, що хтось занадто неделікатно і нетактовно втручається у ваше життя. Тут важливо не довести справу до конфлікту, оскільки врегулювати його буде дуже важко.

В середині тижня можуть виникнути серйозні труднощі, не виключений зрив планів через вплив обставин непереборної сили. Не боріться, набагато мудріше буде змиритися і пристосуватися, засвоїти важливі уроки. Ви отримаєте корисний життєвий досвід.

Ближче до кінця тижня з'явиться бажання взяти ситуацію під контроль, чого б це не коштувало. Владними і агресивними стають навіть ті, кому зазвичай властиві миролюбність і поступливість. Це складний, конфліктний час, що дозволяє, тим не менш, досягати значних успіхів у професійній сфері.

Овен (21.03–20.04). Тиждень буде схожий на бурхливу рiчку: подiї, якi швидко змiнюватимуться, час, якого завжди не вистачає, i терпiння. Пам’ятайте не знаючи броду, не лiзьте у воду.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Телець (21.04–21.05). Доля закрутить вас у вихорi цікавих подій. Подумайте про те, чи хочете ви почати нову сторiнку в життi.

Дні: спр. – 7; неспр. – 5.

Близнюки (22.05–21.06). На першому планi будуть справи та iнтереси друзiв, ви не залишитеся осторонь. Наприкiнцi тижня можете отримати пiдтримку в тих справах, на успiх яких уже й не розраховували.

Дні: спр. – 2; неспр. – 7.

Рак (22.06–23.07). Вас чекають напруженi моменти на роботi та у стосунках iз керiвництвом. Інтуїцiя пiдкаже, як вийти сухим iз води. Дехто з вас отримає приємнi новини.

Дні: спр. – 3; неспр. – 4.

Лев (24.07–23.08). Тиждень пройде пiд девiзом “Треба!”, тож будьте готовi вiдсунути на другий план особистi iнтереси i бажання. Будьте обережнi на водi, і взагалі дбайте про здоров’я.

Дні: спр. – 5; неспр. – 6.

Діва (24.08–23.09). Вдалою буде друга половина тижня. Вас супроводжуватиме успiх у бізнесі, вiд вашої прискiпливої уваги не втече жодна цiкава можливiсть. Тiльки не берiться за все одразу.

Дні: спр. – 8; неспр. – 5.

Терези (24.09–23.10). Для вас тиждень буде суперечливим – багато суєти i складних ситуацiй. Навчiться вiддiляти зерна вiд полови, серед них можуть опинитися цiкавi iдеї. На вихiднi запросіть друзів і близьких.

Дні: спр. – 3; неспр. – 6.

Скорпіон (24.10–22.11). Перша половина тижня буде напруженою. Якщо матимете можливiсть, краще вiдкласти важливi справи на потiм. Вам захочеться оновити давні знайомства, але добре подумайте перед тим.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Стрілець (23.11–21.12). Не забувайте просту iстину: довiряй, але перевiряй. Щедрiсть душi прибережiть для iнших випадкiв. Вчасна iнформацiя вiд колег допоможе уникнути неприємних моментiв.

Дні: спр. – 5; неспр. – 4.

Козеріг (22.12–20.01). Хмари нависнуть над сiмейними справами i стосунками, тож наберiться терпiння. Бiльше уваги придiляйте дiтям.

Дні: спр. – 3; неспр. – 2.

Водолій (21.01–19.02). Ви здатнi не тiльки епатувати оточуючих, а й здивувати самих себе. Є лише одне “але”: чи не завадить ваша оригiнальнiсть мислення i вчинкiв у звичному життi?

Дні: спр. – 4; неспр. – 7.

Риби (20.02–20.03). Для вас актуальна iстина – “тихiше їдеш – далi будеш”. Не поспiшайте з висновками, не вимагайте вiд друзiв усе i вiдразу. Деякi вчинки колег примусять вас замислитися над тим, хто друг, а хто зрадник.

Дні: спр. – 5; неспр. – 8.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді 08:11

Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті 08:02

До правоохоронців надійшла інформація про зникнення жительки села Березівка 1944 року народження, яка має проблеми із пам’яттю. Одразу по тривозі було піднято особовий склад Талалаївського відділення поліції.