Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:58:04

Сьогодні до всесвітнього часу додається секунда

01.07.2012   08:47Агенцiя

В ніч з 30 червня на 1 липня всі світові служби часу зупинять стрілки своїх еталонів на одну секунду, щоб компенсувати накопичену різницю між астрономічним часом, визначеним за обертання Землі (TAI), і часом атомних еталонів (UTC).

Нова секунда буде додана в 23 годині 59 хвилині 59 секунді UTC 30 червня 2012 (приблизно відповідає 02.59 1 липня по київському часі). Це рішення було прийнято Міжнародною службою обертання Землі. Вимірювання фахівців обсерваторії показали, що обертання Землі зараз відстає від атомного часу приблизно на 1 мілісекунду в день.

Міжнародна служба обертання Землі базується в Парижі (Франція) і вважається головним хранителем Всесвітнього координованого часу.

http://novyny.ostriv.in.ua/publication/code-4360948cb55b7/list-8a1ece7326

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».