Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 02:34:38

Гороскоп на наступний тиждень

24.06.2012   13:30Агенцiя

Овен (21.03–20.04). Ви вдало вирiшите дiловi й органiзацiйнi питання, а також тi, якi стосуються виховання дiтей. Тут ви впораєтеся “на вiдмiнно”. У серединi тижня можливi напруженi ситуацiї на роботi.

Дні: спр. – 28; неспр. – 1.

Телець (21.04–21.05). Тиждень вдалий для завершення старих справ, а от iз новими планами доведеться почекати. Бiльше уваги придiлiть робочим моментам, це дасть потрiбнi плоди. Якщо ви хотiли виправити давнi помилки, зробiть це зараз.

Дні: спр. – 29; неспр. – 25.

Близнюки (22.05–21.06). Намагайтеся чути iнших людей i прислухатися до їхньої думки. Толерантнiсть допоможе уникнути конфлiктiв, якi вiрогiднi на цьому тижнi. У вихiднi чекайте на приємний сюрприз.

Дні: спр. – 26; неспр. – 27.

Рак (22.06–23.07). Тиждень буде доволi напруженим, багато чого пiде не за вашим сценарiєм. І це, звiсно, не покращить ваш настрiй. Словом, не будуйте чiтких планiв, щоб не розчаруватися.

Дні: спр. – 27; неспр. – 30.

Лев (24.07–23.08). Близькi зможуть здивувати вас i надихнути на змiни. Починаючи з середини тижня, щоб досягти кращих результатiв, проявiть творчий пiдхiд до роботи.

Дні: спр. – 25; неспр. – 29.

Діва (24.08–23.09). Особливо вдалою буде середина тижня. Багато проблем вирiшаться самi по собi, без зайвих зусиль. Для вирiшення давнiх справ знайдуться потрiбнi вам люди.

Дні: спр. – 28; неспр. – 29.

Терези (24.09–23.10). Перша половина тижня сприятлива для вирішення побутових питань, покращення домашнього iнтер’єру. На вас чекає успiх у роботi, але для цього варто уникати конфлiктiв.

Дні: спр. – 30; неспр. – 28.

Скорпіон (24.10–22.11). Найактивнiшою буде друга половина тижня. Не лiнуйтеся обговорювати з колегами робочi моменти, а з близькими – плани на вихiднi. Не давайте в борг i не позичайте самi – для фiнансових оборудок це не кращий перiод.

Дні: спр. – 1; неспр. – немає.

Стрілець (23.11–21.12). Час змiнювати досягнутi результати як у робочих, так i в сiмейних питаннях. Не зупиняйтеся на пiвдорозi! У другiй половинi тижня вас порадують приємнi новини.

Дні: спр. – 25; неспр. – 26.

Козеріг (22.12–20.01). Тиждень буде насиченим на важливi подiї. Зокрема це стосується фiнансових питань. Незважаючи на апатiю, вам удасться подолати бар’єр у стосунках iз колегами.

Дні: спр. – 30; неспр. – 29.

Водолій (21.01–19.02). У цей час краще не плануйте важливi справи. Ви знайдете спiльну мову з людьми, якi вас цiкавлять. Також зможете проявити себе в новому амплуа.

Дні: спр. – 26; неспр. – 1.

Риби (20.02–20.03). Обставини складуться так, що успiх у ризикованих починаннях вам гарантовано. Тож уперед! Зараз ви здатнi на неочiкуванi вчинки й оригiнальнi рiшення. Звернiть увагу на небезпеку травм.

Дні: спр. – 27; неспр. – немає.

ОВНИ, непорозуміння з благовірними не привід для розлучення, рвати шлюбні узи є легковажним кроком, живіть в злагоді, не тираньте одне одного претензіями, турбуйтеся і допомагайте родині, дітям, старшим домочадцям. Ви – Атлант, на якому тримається благополуччя в домі, а подружня криза, що намічається на тижні, має перевести стосунки на прогресивний еволюційний рівень.


ТЕЛЬЦІ, стосунки з рідними, колегами, приятелями мають перейти в прогресивну фазу. Будьте послужливими, толерантними, догоджайте оточенню, поставивши почуття обов’язку на чільне місце. Присутність відданого партнера, що уміє майстерно обходити гострі кути, буде стабілізуючим чинником як в шлюбних, так і ділових взаєминах.

БЛИЗНЯТА, запалюйте публіку харизмою, живіть повнокровним буттям, витискайте з нього максимум емоційних насолод, кожна мить має дарувати вам сердечне задоволення, що акумулює сили на майбутнє. Якщо активізується тема грошей і ви судитимете всіх і все з матеріальних позицій, почнете заздрити, знайте – то хитра пастка від лукавого.


РАКИ переповнені експресивними почуттями, стрімголов пірнають у вир буття, бажання пройти бар’єри, перешкоди і випробувати на міць власні енергоресурси неймовірне! Втім, самоствердження за рахунок руйнацій – блюзнірство, домовляйтеся і пристосовуйтеся до обставин, приборкавши амбіційне “хочу”.

ЛЕВИ рухаються кармічним курсом, все таємне стає явним. Учіться тримати язик за зубами та берегти секрети, насамперед службова конфіденційна інформація не підлягає публічному розголошенню. Якщо дізнаєтесь про неприємні речі, обмани чи підтвердяться болючі підозри, це чудово, бо ходити в дурнях зовсім не до лиця.

ДІВИ, на життєвому небосхилі зійшла щаслива зоря, кар’єра ось-ось піде вгору, втім, дружба та любов благовірних – це святая святих, і не ставте її на конвейєр задоволення персональних інтересів чи егоїстичних забаганок. Тут слід розумно брати і вчасно віддавати. А коли черв’ячок заздрощів почне підточувати душу, то поганий симптом, не спокушайтеся чужим багатством, а задовольняйтеся тим, що маєте.

ТЕРЕЗИ, будьте авторитетними, але не авторитарними, як професіонал ви сягнули вищої потенційної планки, ніяким завданням не залякаєш, втім, коли починає допікати шеф, кар’єрні амбіції можуть активізуватися з негативними наслідками. Уникайте зіткнень з керівним персоналом, зберігаючи почуття власної гідності.

СКОРПІОНИ, злет в кар’єрі може відбутися завдяки досвідченим діловим компаньйонам, вигідним таємним зв’язкам, неофіційним інформаційним джерелам, підтримці довірених осіб. Однак все має проходити під покровом секретності. Скоротіть дистанцію з шефом, дружелюбність, чесність, благородство – ось ключі до його серця.

СТРІЛЬЦІ, посадові та професійні обов’язки тяжким ярмом висять на шиї, однак діватися нікуди, терпіть… Дотримуйтеся службової субординації, якщо ви начальник, не тираньте колег, узурпація влади може вдарити бумерангом від вищого керівництва, показавши всі ваші мінуси.

КОЗОРОГИ, поруч з вами впливові самодостатні досвідчені партнери, рівняйтеся на них, підтримуйте паритетні взаємини з босом, працедавцями, замовниками, колегами. Рівноправ’я, справедливий розподіл пільг і обов’язків, повага до закону вкрай необхідні. Хоча можливе ідеалістичне чи оманливе уявлення щодо багатьох явищ, на чому й ризикуєте “згоріти”.

ВОДОЛІЇ, пасивність, як і сварки, з’ясування стосунків в критичні моменти, – небезпечні, це приведе вас на край прірви, будьте готові зробити відважний крок, особливо якщо йдеться про матеріальну вигоду, практичні принципи. А ось ідеалісти полинуть на сьоме небо і зможуть, забувши про матеріальні чвари, насолоджуватися собі на щастя, тільки пильнуйте, аби ті захмарні романтичні віражі не нашкодили роботі.

РИБИ, не задушіть свою природу, суть її в глибоких емоційних переживаннях, дайте волю лабільній психіці, це і є рятівним виходом з кризового стану, що дарує полегшення. Кохання, творчість, мистецтво, релігійні ритуали, музика – ось сфера, де можна забутися, розчинившись в містеричній ейфорії душевних насолод

http://umoloda.kiev.ua, http://www.kreschatic.kiev.ua,

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини