Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 16:48:13

12 лютого - Міжнародний день шлюбних агентств

12.02.2018   07:40Агенцiя

12 лютого - Міжнародний день шлюбних агентств 12.02.2017 08:27 — Агенцiя Примітно, що практично напередодні Дня святого Валентина — 12 лютого — наголошується це професійне свято — Міжнародний день шлюбних агенств (International Day of Marriage Agencies). Свято було зареєстровано Державним Департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України 1 грудня 2010 року.

Ідею заснування нового свята, приналежну одному з українських шлюбних агенцій, підхопили багато агентства-партнери США, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Швейцарії.

За деякими даними, історія шлюбних агентств налічує більше 360 років! Перша шлюбна контора «Бюро зустрічей і адрес» була відкрита в Лондоні 29 вересня 1650 року. І з тих пір пошук дружина по оголошенню або через службу знайомств став дуже популярним.

З кожним роком кількість клієнтів шлюбних агентств збільшується, і від анкет, заповнених вручну, поступово, але впевнено, інформація переміщується на веб- сайти в інтернеті. В нашу епоху загальної зайнятості шлюбні агентства, як маяки, допомагають самотнім людям знайти свою половинку. Тисячі людей з вдячністю можуть сказати, що саме за допомогою агентства знайшли шанс кохати, бути коханим, створити сім'ю!

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.

Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34

26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини