Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 18:20:45

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження

11.11.2017   09:05Агенцiя

11 листопада з ініціативи міжнародної екологічної мережі «Шкільний проект по використання ресурсів та енергії»(SPARE) оголошено Днем енергозбереження.

Рішення про заснування цього свята було прийнято в квітні 2008 року на що проходив у Казахстані міжнародній нараді координаторів SPARE. А вже в листопаді 2008-го світ відзначив перший День енергозбереження. Це свято отримав статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.

Основна мета свята — привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії. Проблема енергозбереження набагато глибше, ніж може здатися на перший погляд. Економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища.

У багатьох містах світу в цей день проходять всілякі акцііКроме того, енергозбереження вигідно економічно. Заходи по економії енергоресурсів в два з половиною — три рази дешевше, ніж виробництво і доставка споживачам такої ж кількості знову отриманої енергії. Тим більше що найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті фактично повсюдно.

У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, в тому числі і в Росії, проходять заходи , спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та існуючих поновлюваних джерелах енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.

У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки та акції, в навчальних закладах проходять уроки, присвячені темі енергозбереження.

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини