Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 20:53:15

Фейсбучний мікс до кави. Вечірній

26.10.2017   20:20Агенцiя

Сьогодні у нас цитати та цікаві дописи про діалоги, слова, перші поцілунки. зруду та настрій, а також про інші події які відбулися у Чернігові.

Звичайно, ми намагаємося зібрати найцікавіші або найдотепніші цитати та публікації, але якщо Ви вважаєте, що Ваша думка варта уваги багатьох, то надсилайте її нам на пошту: cg.monitor@gmail.com.

Нам дуже подобається читати Ваші листи)

Отже, у сьогоднішньому дайджесті піде мова про наступне:

- про діалоги:

- про думки:

- про "зрадофілів"

- про цілі та людей:

- про відчуття:

- про медичну реформу:

- про нові фракції:

- про дитячі спогади:

- про "їхтамнету":

- про поліцію:

- про дощі:

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини