У Березні пройшов традиційний Покровський ярмарок
Добру нагоду зустрітися з друзями, родичами, побачити яскраву концертну програму за участю найкращих творчих колективів, а також придбати продукцію місцевих виробників, скуштувати традиційні українські страви і просто відпочити подарував жителям і гостям смт Березне Менського району традиційний Покровський ярмарок.
Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва та Днем захисника України присутніх вітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради Дмитро Блауш та Василь Леоненко, голова Менської районної ради Олександр Мисник та Березнянський селищний голова Ольга Романченко.
У вітальному слові заступник голови обласної ради Арсен Дідур побажав жителям селища згуртованості і злагодженості у досягненні спільної мети – створенні об’єднаної територіальної громади. Також посадовець подякував присутнім учасникам АТО за збереження миру в Україні.
Наталія Купрієнко
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.