Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:03:02

Фейсбучний мікс до кави. Обідній

29.09.2017   13:07Агенцiя

Звичайно, ми намагаємося зібрати найцікавіші або найдотепніші цитати та публікації, але якщо Ви вважаєте, що Ваша думка варта уваги багатьох, то надсилайте її нам на пошту: cg.monitor@gmail.com.

Нам дуже подобається читати Ваші листи)

Сподіваємося, що наш фейсбучний мікс - це чудовий привід заварити каву і дізнатися про що вчора говорили у соцмережах.

Отже, у сьогоднішньому дайджесті піде мова про наступне:

- про реконструкцію вікон у соборі

- унікальне місце на Чернігівщині

- добре коли є друзі і добре коли є команда))

- Чернігів - спортивне місто!

- про нові форми та нову епоху

- про оточення:

- Чернігів - місто муралів та прекрасних настінних картин

- про вчителів

Гарного дня та хорошого настрою! Нехай вихідні будуть радісними та сонячними!

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини