Стартував семиденний спортивно-патріотичний табір "Я син своєї землі"
За підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області до Дня Незалежності України на Чернігівщині стартував семиденний спортивно-патріотичний табір «Я син своєї землі».
На спортивній базі КДЮСШ № 1 за пішохідним мостом у Чернігові з’явилось наметове містечко. 20 дітлахів з усіх куточків області приїхали сюди, щоб з користю провести час.
Серед юних учасників є і діти учасників бойових дій. Програма для школярів дуже насичена. Заплановані змагання з різних видів спорту та ігри.
Але не лише розваги та ігри чекають на дітей – цей захід патріотичного спрямування, тож до них приходять і сучасні герої АТО.
Батьки сприймають цей вишкіл як можливість відірвати дітлахів від коп’ютерів і телевізорів. Кажуть, і самі були б не проти проводити так час.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.