Всеукраїнський табір "Яструб - 2017": молодь вчиться захищати Батьківщину
У лісовому масиві поблизу Чернігова 18-20 серпня громадська організація «Спілка ветеранів війни з Росією» провела Всеукраїнський табір «Яструб – 2017».
Він спрямований на збільшення чисельності молоді, яка готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
ГО «Спілка ветеранів війни з Росією» – переможниця конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету цьогоріч.
За три дні табору 50 молодих людей ознайомилися з базовими поняттями тактичної оборони та першочерговими діями, освоїли основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях, навчилися правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах та надавати першу медичну допомогу. Також оволоділи навичками управління безпілотними літальними апаратами.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.