Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:48:52

Ніжинські туристи вирушили підкорювати водні простори

22.07.2017   09:13

Щороку на базі позашкільного навчального закладу «Ніжинський центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Управління освіти Ніжинської міської ради організовується робота пересувного наметового містечка.

Діти, які здобувають позашкільну освіту в гуртках туристсько-краєзнавчого напряму, разом з педагогами готуються до літніх походів протягом всього навчального року: розробляють маршрути майбутніх подорожей, визначають історико-культурні об’єкти, які мають відвідати, знайомляться з їх історією, вивчають флору та фауну регіону, удосконалюють свої туристичні навички.

Цьогоріч 20 учасників першої зміни наметового містечка пройшли на байдарках майже 100 кілометрів річкою Сейм від села Камінь Кролевецького району до міста Батурин. Побачили чудові краєвиди національного парку Сеймовський, познайомилися з природою заплавних луків берегів річки, різноманітними рідкісними видами рослин та тварин Полісся. Завершилася подорож екскурсією до Гетьманської столиці — міста Батурин.

Маршрут другої зміні простягся на 100 км річкою Десна, від крайнього північного прикордонного пункту — села Грем’яч, до села Путивськ. Юні підкорювачі водних стихій побували на стоянці людини, яка жила 22 тисячі років тому біля села Пушкарі, відвідали Спасо-Преображенський Новгород-Сіверський чоловічий монастир, побували на крейдяних кар'єрах біля Путивську, зібрали нові археологічні та геологічні експонати для шкільного музею.

Третя зміна роботи відпочинкового табору розпочнеться вже на початку серпня.

 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини