Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 01:02:22

Триває літня оздоровча кампанія. Вже відпочили більше 49 тисяч дітей області

11.07.2017   09:22Агенцiя

На Чернігівщині цьогоріч планується забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 52 тисяч дітей — більше половини від їх загальної кількості. При цьому понад 16 тисяч дітей мають отримати оздоровчі послуги.

За перший місяць літа вже побували в закладах оздоровлення та відпочинку 49 тисяч дітей. Зокрема, оздоровилася майже половина дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування (654 особи), близько 1400 дітей учасників АТО, понад 700 дітей з інвалідністю.

Оздоровчими та відпочинковими послугами також охоплено майже 6 тисяч дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, понад 5,5 тисячі школярів, які перебувають на диспансерному обліку.

Традиційно в червні працювали пришкільні табори з денним перебуванням. До речі, цьогоріч відпочинок дітей забезпечували 462 такі заклади. В них оздоровилося понад 27 тисяч дітей.

Наразі діти оздоровлюються в 22 стаціонарних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області. На кінець червня їх послугами скористалися близько 1500 дітей.

 
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини