Свято для дітей триває
У рамках щорічної акції «Даруймо радість дітям» 7 червня справжнім подарунком для дітей, які перебувають у полі зору соціальних служб, стало відвідування чернігівського розважального комплексу «БАЗИС».
![](/uploads/17887-m.jpg)
Вітали учасників заходу заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха та начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько.
– Сьогоднішнє свято вже є традиційним. Цьогоріч на ньому зібралися близько ста осіб. Це діти з особливими потребами та ті, хто перебувають на обліку служб у справах дітей, діти загиблих учасників АТО, а також бійців, які зараз захищають країну на сході, діти внутрішньо переміщених осіб, – зазначила Людмила Зеленько і додала, що такі зустрічі дають можливість поспілкуватися в спокійній та радісній атмосфері.
Крім того, не кожен з учасників може самостійно відвідати такі розважальні заклади. Тож це можливість для багатьох з них гарно відпочити і отримати позитивні емоції.
Ще один подарунок для дітей — концертну програму — підготували артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. До речі, під часу заходу дехто з учасників виступив із власними творчими номерами.
Також у програмі заходу — гра у боулінг, атракціони, виступи аніматорів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.