Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 19:28:57

Владислав Атрошенко: умови для відпочинку на міському пляжі будуть для всіх

06.06.2017   08:33

На відкритті реконструйованого міського пляжу «Золотий берег» у Чернігові 3 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розповів про те, що на цьому міському об’єкті збираються зробити ще:

- Пляж ми будемо розвивати, але незручностей для відпочивальників не виникне, тому що смуга біля річки чіпатися не буде. Роботи почергово вестимуться на території за пішохідною доріжкою. Ми будемо намагатися створити на цьому пляжі умови, наближені до європейських і до кращих світових.

У майбутньому - розробимо проект берегоукріплення, щоб ріка не забирала в нас узбережжя.

На подальше – хочеться залучити все-таки бізнес до управління пляжем. Не хвилюйтеся, все залишиться безкоштовним. Але все ж таки я думаю, що буде більш ефективно, коли на конкурентних засадах буде залучений управлінець, який на себе візьме фінансування певних проектів і буде обслуговувати пляж. (І за стоянку повинні видаватися чеки, це однозначно).

Зараз ми хочемо запросити на конкурсних засадах ентузіастів, які зможуть організувати роботу з дітьми. Куточок поряд зі сценою буде повністю працювати на дітей, щоби сім’ям було зручно. Хто відпочивав у Туреччині, той бачив, як це робиться: батькам спокійно можна лишити дитину на певний час, а потім забрати. І з нею будуть грати, займатися, вона буде щаслива. Я хочу, щоб долучалися студенти, майбутні вчителі початкових класів, дитячих садочків.

Спортивна зона: ми хочемо зробити окрім футбольного поля 4 волейбольних майданчики. Це норма, яка дозволить робити всеукраїнські змагання в з пляжних видів спорту в Чернігові.

Мета – щоби якомога більше людей приїхали до Чернігова й отримали гарні враження про наше прекрасне місто, а потім розповіли про це іншим. Збільшувати потік людей, які відвідують Чернігів з абсолютно різними, проте, хорошими цілями. Ну, а в принципі я хочу, щоби всім було зручно, щоби всі були задоволені – і, повірте, я абсолютно свідомо вам кажу, що у нас є все, щоби на своїй природі, на своїй річці, відпочивати краще і комфортніше, ніж деінде.

Також міський голова розповів, що:
- Футбольне поле на «Золотому березі» робитиметься зі стандартними, хоч і мінімальними, трибунами;
- 2 літніх кафе, які передбачені поблизу від дитячої зони, будуть не капітальними спорудами, а легкими, зі спеціального тенту;
- Зліва від центральної пішохідної алеї зроблять ділянку пляжу, пристосовану для людей з обмеженими можливостями. Відповідно до проекту, там вони зможуть спускатися до води на спеціальному ліфті.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини