23 березня - Всесвітній день метеоролога
Кожного року з 1961 року, 23 березня, під егідою ООН проходить Всесвітній день метеорології.

У 1950 році саме в цей день вступила в силу Конвенція Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО). Гасло свята: ”Погода, клімат і вода в інформаційну еру”.
Статистика, зібрана за останні 10 років, показує, що більше 80% усіх стихійних лих має метеорологічне або гідрологічне походження.
В 50-ті роки втрати від усіх стихійних лих у світі оцінювалися в чотири мільярди доларів на рік, а в 90-ті – в 40 мільярдів доларів на рік.
Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29
03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27
Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері
У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19
Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12
Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.