Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 16:11:02

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15.03.2017   07:28Агенцiя

Відзначається в річницю виступу президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі в 1961 році.

У виступу були сформовані чотири головних права споживача: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір і право бути почутим.

Пізніше до них додалися ще чотири: право на відшкодування збитків, право на споживацьку освіту, право на задоволення базових потреб і право на здорове оточуюче середовище.

В 1983 році день15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Останні новини Чернігівщини

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

У Ніжині відбулося засідання виконавчого комітету 14:07

На черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто низку проєктів рішень, що стосуються соціального захисту дітей, вшанування Героїв, підтримки Збройних Сил України, облаштування укриттів, а також питань культурної, майнової та комунальної сфер.

Визначено кандидатури на нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини» 13:35

32 клопотання розглянуто на засіданні комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини», яке 4 листопада провела перший заступник голови обласної ради, голова вищевказаної комісії Ніна Лемеш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини