Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 04:45:58

Fashion скарбниця Чернігова – 2017. ФОТОрепортаж

06.03.2017   10:00Агенцiя

На вихідних чернівці мали змогу побувати у світі моди та краси, адже у місті відбувалося модне шоу "Fashion скарбниця Чернігова – 2017".

Організаторами заходу виступили дизайнер Олена Рогова та фотограф Галина Вулверсон. Ініціатива була підтримана Чернігівською Торгово-промисловою палатою та Світланою Долеско.

"Це професійна подія в сфері культури та краси. Натхненням для цьогорічного проекту стала спадщина наших пращурів, для яких одяг був не тільки необхідною річчю, а й витвором мистецтва, деталі крою та вишивки яких передавались з покоління в покоління, несучи в собі сакральні обереги минулого. Головне завдання проекту нести в світ гордовито українську культуру, яка є однією з найдавніших в світі. А також знову і знову довести, що мода в місті існує, що глибина творчої дизайнерської думки та повна відповідність сучасним технологіям дають можливість створювати високоякісний продукт світового рівня з лейблом «Зроблено в Україні», - наголосили організатори.

Довідка.
«Fashion скарбниця» вперше відбулася у 2003 році й одразу ж привернула увагу багатьох зацікавлених осіб зі світу моди, а у 2005 та 2006 роках проект посів важливе місце в житті міста. За ініціативи Олени Рогової та Галини Вулверсон засновано проект «Fashion скарбниця Чернігова – 2016» в якому взяли участь 12 дизайнерів одягу та 10 художників, які продемонстрували ескізи одягу в народному стилі та довели, що краса в місті існує і вона є професійною та відповідає тенденціям світової індустрії.

ФОТО Мар’яна Харді

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.