Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 09:37:48

Гороскоп на наступний тиждень

13.05.2012   10:35Агенцiя

Тиждень відкривається Великим Тригоном - рідкісної сприятливою фігурою, при якій планети шикуються в Зодіакальному колі в рівносторонній трикутник. Комбінація планет і знаків говорить нам, що цей момент сприятливий для ділових контактів та бізнесу, для створення нових комерційних структур, злиття, для проектів спільного інвестування та вирішення спірних фінансових питань.

Але Великий Тригон почне розпадатися вже у вівторок, і така «дрібниця» буде непомітно псувати погоду в біосфері майже до кінця тижня, створюючи складності при розподілі сфер впливу та фінансової відповідальності. В цей час важливо приділити особливу увагу грамотному юридичному оформленню прийнятих угод. Допущені сторонами помилки можуть дорого обійтися, ставши згодом джерелом серйозних конфліктів і довгих розглядів.
Тим не менш, в цілому загальний фон залишиться сприятливим.
Рівновага в біосфері буде зберігатися до вечора неділі, і лише в самому кінці буде збентежена сонячним затемненням, що відбудеться на початку наступного тижня.

Овен. У важку хвилину друзi допоможуть вам. У серединi тижня стануть актуальними давнi борги, яких захочеться позбутися. Подумайте, як це зробити з максимальною вигодою для себе.

Телець. На початку тижня доведеться згадати про незавершенi справи i невиконанi обiцянки. Поспiшiть усе владнати, не чекайте, поки про них нагадають стороннi люди. Розраховуйте тiльки на себе. Вихiднi будуть цiкавими.

Близнюки. Без команди спiльникiв буде важко, тож залучайте друзiв до спiльної роботи. Поїздки i зустрiчi краще планувати на кiнець тижня. А в середу–четвер доречно робити великі покупки.

Рак. Можливо, ви займатиметеся не найцiкавiшими справами, але ваш досвiд стане у пригодi іншим. Не приймайте самостiйно ризикованих рiшень, але й чиїсь вказiвки теж не варто виконувати.

Лев. Ваша працьовитiсть здивує оточуючих i близьких. Вам удасться вирiшити одразу кiлька справ, але при цьому не забувайте про потребу берегти здоров’я. На вихідні запросiть приємну компанiю.

Діва. Не наламайте дров, з’ясовуючи сiмейнi стосунки або розподiляючи обов’язки мiж колегами. У будь–якiй ситуацiї тримайте нейтралiтет. У серединi тижня на вас чекають приємнi сюрпризи.

Терези. Настав час згадати, що в життi, крiм обов’язкiв i роботи, iснують i розваги та потреба відпочити, оздоровитися. Зараз вам просто необхiднi новi враження та контакти.

Скорпіон. Уникайте конфлiктiв з оточуючими. У серединi тижня оптимiзм i вiра в людей знову повернуться до вас. Зростає небезпека травм. На п’ятницю i суботу не плануйте важливих справ.

Стрілець. Спонтанних висновкiв на цьому тижнi краще не робити, а от згадати про давнi обiцянки – доведеться. Кiнець тижня – невдалий перiод для поїздок i відря­джень. На вихiднi плануйте зустрічі з родичами.

Козеріг. Уже в середу–четвер у вас з’явиться можливiсть узяти реванш за невдачі попередніх тижнів. На вас чекає успiх у вирiшеннi багатьох питань. Наприкiнцi тижня займiться побутовими справами.

Водолій. Здоровi амбiцiї допоможуть втiлити вашi мрiї. Сприймайте ситуацiю такою, якою вона є, не напружуйтеся зайвий раз. Несподiвано вас запросять узяти участь у нових проектах. Чекайте фiнансової винагороди.

Риби. Начальство оцiнить вашу роботу, якщо свою точку зору ви доводитимете спокiйно i обґрунтовано. У серединi тижня зустрiньтеся з давнiми друзями, вони допоможуть. Вихiднi присвятiть собi, але не забувайте й про близьких.

Інша версія:

ОВНИ, приборкайте власницькі інстинкти, свято дотримуйтеся закону “беру — даю”, залюбки діліться всім, чим багаті, як серцем, так і гаманцем — не збіднієте. Багатіє не той, хто бере, а той, хто дає. На чаші терезів матеріальні і духовні запити мають перебувати в рівновазі.

Для презентабельних ТЕЛЬЦІВ особисте щастя не примара, а реальність. Облаштовуйте шлюбне життя на основі взаємної любові з обранцем, скріпіть узи сердець глибокою дружбою, взаємною турботою, вірністю, повагою. Нині ви харизматична, владна і популярна особа, що не здатна капітулювати перед труднощами.

БЛИЗНЯТА, тиждень промайне під акорди кармічних ситуацій, де ви складатимете іспит долі, звітуватимете за пройдений шлях минулого року. Реакція оточення на вашу поведінку є індикатором правильності дій, тому пильнуйте на всі сто, аби не заплямувати свій славний імідж.

РАКИ, шлюбне щастя та дружба з людьми напрочуд благословенні і є сферою реалізації найсокровенніших бажань. Активізуйте приятельські зв’язки, якщо вас об’єднають з побратимами не лише прагматичні, а й духовні інтереси, все складеться чудово.

ЛЕВИ, приготуйтеся до кадрових ротацій, змін керівництва, бо кар’єрний марафон у розпалі: як фахівець ви сягнули кульмінації, маєте широкі можливості, посадові повноваження, користуєтеся покровительством сильних світу цього. Дотримуйтеся посадової субординації, чаруйте шефа, події тижня є визначальними: якщо робота відповідає фаховому покликанню від природи, значить ви на своєму місці.

ДІВИ, романтичний феєрверк у розпалі, сексуальність фонтанує, дайте волю серцю, воно обере саме того героя, з яким радісно закружляєте в унісон під мелодію Небесної любові. А ще ліпше — зів’єте домашнє гніздечко. Створення духовної аури в родині на тлі кар’єрних перипетій є першочерговим завданням.

ТЕРЕЗАМ імпонує діяти приховано, нишком. Але, на жаль, все одно доведеться зіткнутися із ситуаціями, яких хотілося б уникнути, зустрітися віч-на-віч з тим, чого боїтеся. Однак вас “перевантажить” лише навколишній світ, а там — хто платить, той і замовляє музику. Це тиждень психологічного катарсису, приготуйтеся до жертв та поступок.

СКОРПІОНИ, один в полі не воїн, реалізація бажань та кар’єрних устремлінь залежить від ділових союзників, подружжя. Зась конфронтації! Приборкайте норов і танцюйте під дудку вимог та інтересів партнерів.

СТРІЛЬЦІ, реалізація кар’єрних задумів йде інтенсивним темпом, як фахівець — ви золото кадрового фонду, майстер на всі руки, здатний виконувати все, що доручає шеф. Авторитет у колективі непорушний. Любіть свою роботу — і матимете все, чого забажаєте!

КОЗОРОГИ, нині ви пестун Всевишнього, але ця манна Небесна закінчується 11 червня, тож не байдикуйте, намагайтеся всі найскладніші проблеми вирішити, інакше потім кусатиме лікті, через змарновані можливості. Творіть, кохайтеся, укріплюйте шлюбні взаємини, робіть інших щасливими; заряд насолод, який отримаєте, стимулюватиме ваш життєвий потенціал протягом наступного року. На роботі любіться з Музою, догоджайте шефу, тоді кар’єрні перешкоди будуть як з гуски вода.

ВОДОЛІЇ, вас хвилює як стати самодостатньою особою? Вилітайте з родинного гнізда і створюйте власну сім’ю. Зрештою у вас має бути зараз особистий суверенний простір, вторгатися куди нікому не можна (виняток для коханих). У травні кардинально міняється ваше буття, формується арсенал енергоресурсів, запорука благополуччя на рік. Зробіть екскурс в минуле, якщо серце запалилося трепетними хвилюючими спогадами — це чудово, пийте з цього життєдайного джерела, наснажуйтеся пам’яттю минулого!

РИБАМ слід підучитися, ліквідувати хвости фахової неграмотності, стати інтелектуально підкованим, розширити коло ділового спілкування. Що стосується ділових контактів, то в інтуїції і практицизмі вам рівних не буде. Завжди зав’яжете знайомство саме з потрібною людиною, якимось потойбічним відчуттям визначивши її користь у майбутньому. Втім, випадкових зустрічей на вашому шляху не буде. Всі будуть внесені до господарського “реєстру” необхідних осіб, які протягом року повинні зробити добру справу, надати якусь послугу.

за інф. http://kreschatic.kiev.ua, umoloda.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).