Гороскоп на наступний тиждень 26 грудня 2016 - 1 січня 2017
Овен (21.03—20.04). Наскiльки кращi відносини ви побудували з оточуючими, настiльки вам буде легше вирішити існуючі проблеми, які можуть виникнути на службі.
Дні: спр. — 29; неспр. — 31.
Телець (21.04—21.05). Можуть зірватися деякі плани та ідеї. Щоб вiдновити стосунки з впливовими людьми, доведеться добре попрацювати.
Дні: спр. — 26; неспр. — 27.
Близнюки (22.05—21.Досить активна робота тимчасово принесе успіх і задоволення, вдалими будуть лише короткочасні проекти. У новорiчну нiч чекайте сюрпризiв.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.
Рак (22.06—23.07). Вибравши мету, торуйте смiливо дорогу. Близькі та кохані люди нададуть вам допомогу. Побережіть своє здоров’я, подбайте про самопочуття.
Дні: спр. — 31; неспр. — 1.
Лев (24.07—23.08). Проявіть обережність iз грошима, уникайте непотрібних витрат. Ви можете зайнятися вирішенням проблем рідних або налагодити особисті відносини.
Дні: спр. — 26; неспр. — 27.
Діва (24.08—23.09). Витрати будуть пов’язані з поверненням боргів. Можете скористатися допомогою друзів. Новий рiк принесе новi проекти та цiкавi зустрiчi.
Дні: спр. — 27; неспр. — 29.
Терези (24.09—23.10). Прибутки можна очікувати наприкінці місяця. Не поспішайте вступати в суперечки з начальством, подібна поведінка може викликати неприємностi.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.
Скорпіон (24.10—22.11). Ви вiдчуватимете постійну підтримку і допомогу рідних. До вашої думки уважно прислухатимуться. Новий рiк ви зустрiнете в родинному колi.
Дні: спр. — 26; неспр. — 27.
Стрілець (23.11—21.12). Можуть виникнути труднощі з партнерами. Фiнансовi проблеми не вдасться вирiшити самостiйно, знадобиться допомога друзiв.
Дні: спр. — 26; неспр. — 31.
Козеріг (22.12—20.01). Цей тиждень принесе приємнi сюрпризи: з успіхом пройдуть усі намічені переговори, втiляться давно сплановані цілі.
Дні: спр. — 27; неспр. — 29.
Водолій (21.01—19.02). Робота приноситиме стабільний прибуток. Начальство піде вам назустріч, тим самим підштовхне до нових звершень і досягнень.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.
Риби (20.02—20.03). У вашiй родинi пануватиме спокiй i тиша. Новi покупки порадують коханих i близьких людей. Новий рiк принесе новi враження.
Дні: спр. — 31; неспр. — 1.
Інша версія:
ОВЕН (21.03-20.04). Схоже, без вас ні справи, ні друзі - нікуди... Тож мусите зробити могутній ривок перед Новим роком, щоб встигнути все і всюди. А результат буде залежати від того, як сконцентруєтесь і налаштуєтесь.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Дратуватимуть численніі дріб'язкові проблеми, порожні балачки та непотрібні контакти. З одного боку, непогано було б обмежити спілкування, з іншого — ще гірше ігнорувати думку колективу. Новий рік подарує веселий настрій та повноцінний відпочинок.
БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Саме в ці дні у вас вийде те, про що давно мріяли й до чого раніше не доходили руки. Якщо у вас є цікаві ідеї, реалізуйте їх. Попереду купа роботи, передсвяткова метушня, маса емоцій, нові знайомства та яскраві враження.
РАК (22.06-23.07). Ваша Фортуна буде задоволена, якщо зможете побудувати гарні стосунки з усіма, і в першу чергу з батьками, впливовими людьми та безпосереднім начальством. На Новий рік дехто зробить важливий вчинок для свого майбутнього.
ЛЕВ (24.07-23.08). Подолати складнощі у бізнесі, кар'єрі й професійній діяльності допоможе впевненість у своїх силах і п'ятикратна працездатність. Однак не варто плутати наполегливість з агресивністю. Новорічні вихідні ідеально провести у красивому, комфортному для вас місці.
ДІВА (24.08-23.09). Від того, скільки встигнете на роботі й у навчанні, залежатиме моральна й матеріальна винагорода. Але в гонитві за успіхом та заробітками не забувайте про відпочинок — здоров'я дорожче.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся не чіплятися за минулі перемоги та досягнення, якими блискучими вони не були б. У декого з'явиться непогана можливість встигнути і потрібні справи зробити, і добре відпочити. У передноворічні дні будьте уважні та зібрані.
СКОРПІОН (24.10-22.11). Ідеальний варіант - виділити з усіх справ головну і сконцентруватися на ній. Не докладаючи особливих зусиль, ви будете в компанії найчарівнішими та найпривабливішими, проявите себе на роботі з найкращого боку. На новорічні свята бажано провести більше часу зі своєю родиною.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). В останні дні риоку вам може знадобитися порада справжнього професіонала. Постарайтеся не затягувати з фінансами та з оформленням важливих документів. У вихідні бажано зайнятися вирішенням сімейних проблем, а потім спокійно й весело розважитись, як вам подобається.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вдалий період для творчості та реалізації деяких професійних ідей. Однак постарайтеся не замикатися в собі та у власних надуманих проблемах, не тікайте від близьких та друзів у новорічні вихідні.
ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції — може, вона наштовхе вас на рішення, в якому напрямку і з ким ви прагнете йти по життю далі. Не бійтеся труднощів і перешкод, вам вдасться їх легко подолати. Найкраще святкуванні Нового року - вдома, з родиною, батьками та дітьми.
РИБИ (20.02—20.03). Чудовий період для побудови планів на майбутнє, нових проектів і перших кроків для їхнього здійснення. У суботу-неділю постарайтеся бути терлячішими стосовно близьких людей, стримуйте свої бурхливі емоції та утримайтесь від нетактовних зауважень.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).