Фейсбучний мікс до кави №152
У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій 27 листопада
Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке.
- про життя та звички:
- про історичні фото:
- про святих, пекло та ідеологію:
- про посмішку та знижки:
- про гордість та родину:
- про настрій понеділка:
- про молоді таланти, вірші та презентацію книги:
- про щасливі сім'ї:
- про футбол та бісіклету (удар через себе в падінні (порт. bicicleta) — технічна дія футболіста, коли той, відриваючи своє тіло від землі, з допомогою швидкого схрещування ніг («ножиць») б'є однією з них по м'ячу (що знаходиться приблизно на рівні голови футболіста в його стоячому положенні), після чого той пролітає над головою цього футболіста).
- про естонські швидкі:
Гарного настрою та вдалого дня!
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.









