Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 17:17:35

Арт-терапія як спосіб пізнати себе

30.10.2016   13:59Агенцiя

Все більше і більше психологів і медиків висловлюються про безсумнівну користь арт-терапії для психічного здоров'я людини, причому соціальний статус тут не має абсолютно ніякого значення.

Отже, що ж такеарт-терапія та в чому її переваги?

Для заняття арт-терапією зовсім необов'язково мати талант художника, адже тут важливий не результат, а сам процес. Зараз у багатьох медичних установах Європи та Америки арт-терапію використовують в поєднанні з традиційним лікуванням.

Головні переваги арт-терапії у наступному:

Допомагає позбутися від стресу - під час малювання ваш мозок зосереджений на постійно повторюваних діях, а сам процес малювання олівцем або фарбами відмінно розслаблює і уповільнює тіло. Останнім часом в колі дорослих стало модно розфарбовування - воно стимулює ту частину мозку, яка відповідає за творчість і інтуїцію.

Змушує відчути більше можливостей - арт-терапія допомагає багатьом людям висловити свої приховані емоції і страхи, а також допомагає встановити над ними контроль.

Допомагає пізнати себе - арт-терапія - це кращий засіб, який допоможе краще пізнати себе і вийти на новий рівень своїх можливостей. У процесі малювання можна визначити, які саме фігури подобається більше малювати на холсті, або якими інструментами для малювання приємніше користуватися, що також допомагає позбутися від стресового стану.

Допомагає відпустити проблеми і знову відчути себе дитиною - деякі викладачі на заняттях малювання використовують ігрову форму колективного заняття, закликаючи через мистецтво прислухатися до своїх мрій і не боятися втілювати їх в життя.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини