Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 17:43:13

Арт-терапія як спосіб пізнати себе

30.10.2016   13:59Агенцiя

Все більше і більше психологів і медиків висловлюються про безсумнівну користь арт-терапії для психічного здоров'я людини, причому соціальний статус тут не має абсолютно ніякого значення.

Отже, що ж такеарт-терапія та в чому її переваги?

Для заняття арт-терапією зовсім необов'язково мати талант художника, адже тут важливий не результат, а сам процес. Зараз у багатьох медичних установах Європи та Америки арт-терапію використовують в поєднанні з традиційним лікуванням.

Головні переваги арт-терапії у наступному:

Допомагає позбутися від стресу - під час малювання ваш мозок зосереджений на постійно повторюваних діях, а сам процес малювання олівцем або фарбами відмінно розслаблює і уповільнює тіло. Останнім часом в колі дорослих стало модно розфарбовування - воно стимулює ту частину мозку, яка відповідає за творчість і інтуїцію.

Змушує відчути більше можливостей - арт-терапія допомагає багатьом людям висловити свої приховані емоції і страхи, а також допомагає встановити над ними контроль.

Допомагає пізнати себе - арт-терапія - це кращий засіб, який допоможе краще пізнати себе і вийти на новий рівень своїх можливостей. У процесі малювання можна визначити, які саме фігури подобається більше малювати на холсті, або якими інструментами для малювання приємніше користуватися, що також допомагає позбутися від стресового стану.

Допомагає відпустити проблеми і знову відчути себе дитиною - деякі викладачі на заняттях малювання використовують ігрову форму колективного заняття, закликаючи через мистецтво прислухатися до своїх мрій і не боятися втілювати їх в життя.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.