Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 13:29:20

5 способів самостійно поліпшити психічне здоров'я

30.10.2016   13:44Агенцiя

Давайте будемо чесними: іноді поліпшення психічного здоров'я вимагає професійного втручання.

Можливо, щоб впоратися з такими розладами, як депресія або занепокоєння, навіть потрібна допомога терапевта або медикаментозна терапія.

На щастя, поки ситуація не стала критичною, існують альтернативи:

1. Встановити цілі, але не приймати невдачі на власний рахунок. Більшість людей  трохи перфекціоністи, а визначення цілей може бути першим кроком на шляху до успіху. Однак надмірний перфекціонізм пов'язаний з поганим станом здоров'я, депресією і підвищеним ризиком смерті.

2. Виходьте на вулицю. Знаходження в приміщенні захищає нас від спеки або холоду, але якщо ви рідко буваєте на свіжому повітрі, це відбивається на психічному здоров'ї. Всього 90 хвилин прогулянки знижує активність мозку в субгенуальной префронтальної корі головного мозку. Ця область активна, коли ми зайняті негативними думками.

3. Медитація. З одного боку це виглядає як неробство, але насправді медитація допомагає впоратися з депресією і тривогою.

4. Фізична активність допоможе не тільки привести тіло в порядок, але і принесе користь мозку, зменшивши ознаки його старіння.

5. Шукайте сенс, а не задоволення. Люди насправді більш щасливі в житті, коли вони беруть участь у соціально значущих заходах, ніж коли вони зосереджені на гедонізмі.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:53

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини