Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 18:42:35

5 способів самостійно поліпшити психічне здоров'я

30.10.2016   13:44Агенцiя

Давайте будемо чесними: іноді поліпшення психічного здоров'я вимагає професійного втручання.

Можливо, щоб впоратися з такими розладами, як депресія або занепокоєння, навіть потрібна допомога терапевта або медикаментозна терапія.

На щастя, поки ситуація не стала критичною, існують альтернативи:

1. Встановити цілі, але не приймати невдачі на власний рахунок. Більшість людей  трохи перфекціоністи, а визначення цілей може бути першим кроком на шляху до успіху. Однак надмірний перфекціонізм пов'язаний з поганим станом здоров'я, депресією і підвищеним ризиком смерті.

2. Виходьте на вулицю. Знаходження в приміщенні захищає нас від спеки або холоду, але якщо ви рідко буваєте на свіжому повітрі, це відбивається на психічному здоров'ї. Всього 90 хвилин прогулянки знижує активність мозку в субгенуальной префронтальної корі головного мозку. Ця область активна, коли ми зайняті негативними думками.

3. Медитація. З одного боку це виглядає як неробство, але насправді медитація допомагає впоратися з депресією і тривогою.

4. Фізична активність допоможе не тільки привести тіло в порядок, але і принесе користь мозку, зменшивши ознаки його старіння.

5. Шукайте сенс, а не задоволення. Люди насправді більш щасливі в житті, коли вони беруть участь у соціально значущих заходах, ніж коли вони зосереджені на гедонізмі.

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини