Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 06:05:29

Кращих студентів обиратимуть провідні фахівці

25.10.2011   11:27Агенцiя

До 31 жовтня проводиться добір учасників конкурсу “Кращий студент України” в Чернігівській області. І вже зараз можемо розповісти про експертні комісії, які будуть визначати кращих студентів.

В номінації “Громадський діяч” до експертної комісії ввійшли: Волинець Наталя Іванівна(Головний спеціаліст відділу соціальної роботи Чернігівського Міського Центру Соціальних служб для Сімї Дітей та Молоді), Гусак Регіна Вікторівна (Практичній психолог ліцею № 22 голова міського молодіжного центру “Жменя”), Бубенчикова Світлана Андріївна (Інформаційний менеджер Чернігівського Обласного Відділу Всеукраїнської Благодійної Організації “Всеукраинская сеть ЛЖВ”).

“Кращого спортсмена” вибиратимуть Кужельний Андрій Володимирович (Депутат міської ради; Тренер-викладач з кікбоксингу обласної ДЮСШ “Колос”), Маневич Олексій Робертович (Директор обласної школи вищого спортивної майстерності), Шокун Василь Васильович (Заступник начальника відділу по фізичній культурі та спорту міської ради)

Серед молодих журналістів кращих визначатимуть Людмила Пархоменко (Заступник головного редактора газети “Деснянська правда”) та Сергій Дзюба (журналіст, редактор, Член Національної спілки журналістів України).

До експертів номінації “Кращий студент-науковець” входитиме Ільчук Валерій Петрович(Доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою фінансів Чернігівського державного технологічного університету) та ін.

Як бачите, експерти у нас поважні та висококваліфіковані спеціалісти у своїх галузях. Тому, Студент, не витрачай часу ? надсилай свою анкету та отримай змогу на визнання за свою працю.

Урочисте нагородження відбудеться 10 листопада 2011 року у міському палаці культури о 19.00.

Анкета і деталі на сайті: www.chernigiv-quest.com або за тел.: 603-226.

Організатор: “Студентська республіка” за підтримки управління сім’ї та молоді Чернігівської ОДА та відділу сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ