Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 21:08:21

2 жовтня - День вчителя

02.10.2016   08:58Агенцiя

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня»- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

В 2016 році Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припадає на 2 жовтня.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини