Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 11:45:30

Відкрито новий дитячий майданчик у Чернігові

23.08.2016   16:26

22 серпня у Чернігові по вул. В’ячеслава Чорновола, 17 урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик. Це третій майданчик із встановлених цього року в житловому секторі міста за кошти міського бюджету в рамках виконання міської Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 – 2017 роки.

Програма має на меті забезпечення дітей міста за місцем їх проживання обладнаними місцями для безпечного активного відпочинку, фізичного та соціального розвитку.

Радісну подію відзначили дитячим святом для жителів мікрорайону. Маленьким чернігівцям була запропонована різноманітна розважальна програма, працювали аніматори, проводились цікаві змагання та конкурси. Всіх учасників пригощали солодощами.

Урочисте відкриття нового об'єкта відвідали також Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, його заступник Сергій Фесенко, представники управління ЖКГ, інших структурних підрозділів міської ради. Вони поспілкувалися з жителями мікрорайону, які мали нагоду напряму звернутись до відповідальних осіб з наболілими питаннями. У свою чергу, міський голова дав підлеглим доручення щодо дій для вирішення цих питань.

Міський голова звернувся до жителів мікрорайону з привітанням, у якому підкреслив, що в нових спорудах є доля внеску всіх жителів міста. Він зазначив, що обладнання міських дворів ігровими та спортивними майданчиками у всіх районах Чернігова триватиме.

Владислав Атрошенко принагідно привітав мешканців мікрорайону із 25-ю річницею  Незалежності України. «Українському народу дуже важко дістається його незалежність, але ми подолаємо всі перешкоди на цьому шляху і маємо вірити у краще майбутнє нашої країни й нашого міста», - сказав міський голова.

На виконання Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків з міського бюджету у поточному році буде виділено 1,5 млн грн на дитячі майданчики і 1 млн грн – на спортивні. Загальний обсяг фінансування на два роки - 4 786,4 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини