Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 17:35:46

Смачні рецепти вихідного дня: традиційний польський шоколадний торт

19.06.2016   14:39Агенцiя

Торт виходить супершоколадним. Зі столу зникає шматок за шматком.

Інгредієнти для шоколадного торта: 2 ст. ложки какао-порошку, 2 скл. борошна, 0,5 ч. ложки соди, 0,5 ч. ложки розпушувача, 3,5 скл. цукру (1,5 скл. в тісто і 2 скл. для глазурі), 150 г  вершкового масла (в тому числі 2 ч. ложи для глазурі), 4 яйця (2 в тісто, 2 жовтка для глазурі), 3,7 плитки чорного шоколаду (120 г для тіста, 250 г для глазурі), 1 склянка молока, 1 чайна ложка ванільного цукру (для глазурі), 250 мл жирних вершків.

Як приготувати польський шоколадний торт

Борошно пересіяти з какао, додати дрібку солі, соду, розпушувач.

Шоколад (120 г) розтопити на водяній бані.

Масло збити з цукром, ввести по одному яйця, додати шоколад, перемішати, влити в борошно, додати молоко.

Ретельно перемішати, вилити у змащену форму, випікати за температури 180 градусів близько 1 год, охолодити, розрізати на 3 коржа.

Глазур: розтопити 250 г шоколаду на водяній бані, ввести жовтки, вершки і збити, всипати цукор, масло, ванілін, зняти з водяної бані, охолодити.

Змастити коржі глазур’ю, обсипати шоколадними крихтами.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.