Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 03:21:18

Гороскоп на наступний тиждень

16.04.2012   13:36Агенцiя

На початку тижня напруга в біосфері може виражатися як в емоційній нестійкості, так і у фінансових негараздах, пов'язаних з очікуванням ймовірних податкових змін і зростанням адміністративного тиску на малий і середній бізнес.

Далі, майже до вихідних, стан біосфери буде залишатися нічим не потривоженим, а у четвер почне позитивно впливати на суспільні та економічні процеси, створить можливості підготувати і здійснити необхідні перетворення, забезпечить підтримку новим проектам.

У суботу нас чекає новий місяць, яке пройде на сприятливому тлі позитивного аспекту Сонця з Нептуном, закладаючи програму зміцнення суспільних і сімейних зв'язків, прагнення до співпраці і мирному вирішенню конфліктних ситуацій.

Овен. На початку тижня друзi здивують вас пропозицiями та оригiнальними думками. Якщо у вас з’явиться бажання перемiн, не поспiшайте: розрахунок буде не зайвим. Святковi днi принесуть радiсть у вашу оселю.

Телець. Тиждень буде успiшним для вас — i дiловi амбiцiї встигнете реалiзувати, чудово вирiшивши виробниче завдання, i знайдете час для особистих захоплень. Обов’язково вiдпочиньте на природi.

Близнюки. На цьому тижнi ви можете опинитися в жорсткiй залежностi вiд тих, хто поряд iз вами. Яку тактику при цьому вибрати — вирiшувати вам. Варто вiдзначити, що доведеться докласти багато зусиль, щоб уникнути конфлiкту.

Рак. Середина тижня буде тим щасливим часом, коли справи вирiшуються без особливої напруги i навiть деякi бажання стають реальнiстю. Приготуйтеся до зустрiчi гостей та нових знайомств.

Лев. У вас зараз такий перiод, коли хочеться активно дiяти або пiдкорювати вершини. За можливостi знижуйте активнiсть i переходьте до вiдпочинку. Кiнець тижня принесе приємнi новини.

Діва. Тиждень буде суперечливим, доведеться пiдлаштовуватися пiд чужий настрiй. Будьте ближче до людей, враховуйте точку зору колег, це буде корисним для вас. На роботi можлива фiнансова перевiрка.

Терези. Перша половина тижня буде вдалiшою. Сприятливий час для продовження початих ранiше справ, навiть якщо це стосується покупки побутових речей чи оновлення iнтер’єру. Прислухайтеся до порад старших друзiв.

Скорпіон. Вашого натхнення вистачить навiть на оточуючих. Ви спроможнi зарядити iнших своєю енергiєю i впертiстю у досягненнi задуманого. Але знайдеться i та людина, якiй ви захочете дорiкнути. Святковi днi проведiть iз родиною.

Стрілець. Зараз вам краще не планувати сiмейнi та побутовi справи. На перший план вийдуть дiловi амбiцiї i перспективи. Вам захочеться отримати вiд роботи чогось бiльшого — вимагайте збільшення зарплати.

Козеріг. У першiй половинi тижня з’являться цiкавi можливостi. Це може стосуватися i роботи, i вiдпочинку. У ваших пошуках знадобиться дружня пiдтримка.

Водолій. Настав час розставити всi крапки над «i» й закiнчити давнi справи. Ви вiдстоюватимете своє мiсце пiд сонцем незалежно вiд того, чи працюєте, чи десь вiдпочиваєте. Наберiться терпiння, попереду фiнансовi проблеми.

Риби. Перша половина тижня сприятлива для того, щоб прислухатися до внутрiшнього свiту, зайнятися самовдосконаленням. Перед вами постане проблема, чи можна довiряти тому, хто пропонує свою допомогу.

Інша версія:

ОВНИ сяють харизмою, життєві судини переповнені потужною енергією, яку слід спрямувати в раціональне русло. Активізуйте практичну жилку, поставте вигоду на чільне місце і вперед на трудовий фронт! Ні каплі сил, часу на нерентабельні справи, прийшла пора «конвертувати» свої колосальні енергорсурси в матеріальні здобутки. Презентуючи себе, уникайте егоцентризму, аби не побити горшки з партнерами, дружно єднайтеся і завзято прямуйте до спільної мети. Вона манить солодким пряником і то не міраж!

ТЕЛЬЦІ, девіз тижня: «хай живе оновлення!» Ви відкриті зовнішньому світу, налаштовані на зміни, відчуваючи сильний внутрішній поштовх до самоствердження і стримувати його не можна! Поклопочіться про стильний гардероб, модну зачіску -- це візитна картка. Поганим звичкам – ні! Для підзарядки сил частіше усамітнюйтеся, підтримуйте зв'язок з Всевишнім молитовними медитаціями, тоді не заблукаєте в життєвих нетрях, а чітко йтимете визначеним шляхом. На роботі тягніть трудового воза не покладаючись на чужу поміч, якщо бють -- не саботуйте, терпіть і «качайте» робочі мускули, виховний іспит долі на службі триває до жовтня.

БЛИЗНЯТА променіють чарівністю, однак нині не до романтичних блейфувань, події тижня мають кармічний підтекст, смиренно віддайте себе в руки долі, яка змусить пережити по- новому давні ситуації (що були забраковані), переосмисливши ставлення до багатьох речей, людей. Кайтеся в гріховних провинах, звільніть серце від накопиченог негативу. Чистота совісті – запорука духовної еволюції і життєвого процвітання в майбутньому. Спирайтеся на подружжя, ділову команду, нині вони рулюють на свій смак і диктують «погоду» в союзі. А чуттєву фрігідність заміняйте дбайливими турботами за благовірних.

РАКИ, скіпетр громадського лідера у ваших руках, мудро верховодьте, обєднавшись з людьми близькими по духу та інтересам. Ви серце колективу, ця місія вимагає відповідальності за долі людей, і не лише на роботі, але й в родині. Тому зосередившись на фахових досягненнях, укріпленні карєрних позицій, де все кипить, не чхайте на домашні проблеми, не тираньте благовірних, а смиренно сприймайте їхню прагматичність. Рідний дім -- це місце, де ви почуватиметеся нещасними до жовтня.

ЛЕВИ на порозі професійних реорганізацій із зміною виду діяльності, керівництва, службового статусу. Це ревізія долі, на правильність обраної професії (різко торкнеться тих, хто збився правильного шляху), де можна реалізувати творче покликання. Як полумяний борець за ідейні переконання ви сміливий і непідкупний, головне відчувати де, коли і як демонструвати себе, адже обставини не завжди сприятимуть публічному самоствердженню і здебільшого обмежуватимуть ваші благородні пориви.

ДІВИ, джерелом невичерпної енергії є довірливі стосунки, ваше завдання не розчинятися в партнері, потрапивши в залежність, а бути самодостатньою особистістю, що чітко крокує власним шляхом, спираючись на супутника. Якщо ви дві половинки одного цілого і відчуваєте одне биття серця на двох –значить все чудово, союз нерушимий і ніякі матеріальні обмеження його не підточать. Дбайте за родину, займайтеся фаховою діяльністю, тут ви супер- професіонал. А чоловіки навіть здатні закрутити службовий роман. До заощадливості також звичні, аскетизм в тратах є необхідною умовою долі до жовтня 2012р., яка прищеплює риси економності.

ТЕРЕЗИ, ви підходите до фінішу побудови партнеських союзів в ділах та шлюбі на майбутній рік. Часу обмаль, визначайтеся, з ким далі разом співпрацювати, а з ким розлучитися. Підключайте свій прагаматизм плюс творчий ентузіазм партнерів і разом співпрацюйте, втілюючи обопільні задуми. Матеріальні справи вирішуйте з максимальною чесністю та порядністю, бо тут лукавий крутить хвостом і може накапостити (з січня до вересня), особливо коли зазіхатимете на чужі здобутки. Боргів слід уникати будь-якою ціною!

СКОРПІОНИ, на службі гаряча пора, коло зобовязань росте, як на дріжджах, однак вас, фахівця широкого профілю, полумяного трудягу ніякою роботою не залякати! Радо працюйте і сили прибуватимуть, як у казці, гаманець товстітиме. Стати сильною самодостатньою особистістю, присвятивши себе іншим людям легко. Зараз ви потрібні всім! Ідіть назустріч проханням, допомагайте тим, хто в біді, особливо домочадцям, які потребують ваших жертв. З благовірними живіть душа в душу!

СТРІЛЬЦІ, якщо ви на романтичній хвилі-- це прекрасно, однак роль самозакоханого нарциса –згубна. Виколисуйте в серці любов, діліться тим почуттєвим багатством з оточенням (не потребуючи миттєвої віддачі) і чим більше ощасливите людей, тим краще, а їхня подяка -- то не ваш клопіт. Шлюбні узи вже не будуть зашморгом на шиї, обранець перетвориться на чарівне створіння, з яким будете блаженствувати й не знати горя. В карєрі теж крига скресне після 3-х місяців застою, тож в робочому колективі запанує мир та злагода.

КОЗОРОГИ, під сімейним дахом розжарена атмосфера, постарайтеся згармонізувати стосунки з рідними, адекватно реагуйте на їхні «вибрики», які несуть насправді прогресвний імпульс. Дбайте за родинне балагополуччя, моліться і Всевишній вам дасть все, що треба! Головне уміло балансувати між сімєю та роботою, адже карєра це тяжкий хрест (до жовтня), де все дається з тяжкими муками, хоча працелюбним та відповідальним, майстрам своєї справи боятися нічого. Осилите!

ВОДОЛІЇ, слухайте всіх, а потім зробивши висновки, робіть так, як підказує серце! Розбіжності в поглядах на тлі ідейних переконань неминучі і з цим слід змиритися. Якщо нездатні схилити партнерів до власної точки зору, не марнуйте сил (це кармічне гальмо з 7 лютого до 25 червня), а постарайтеся зрозуміти, поставити себе на чуже місце. Зрештою кожен судить по мірі своєї вихованості, духовної зрілості, розумового розвитку, інформаційної обізнаності. Тож сприймайте все по філософськи. В любовній сфері розквіт, воскресають давні почуття та незакінчені романи (до серпня).

РИБИ, у вас між «дай» і «на» точиться запекла боротьба, прагматизм і заощадливість схрестили багнети з великодушною щедрістю і ніхто не хоче поступитися… Погоджуйтеся на «нічию», мудро балансуйте, аби задовольнити власні інтереси й нікого не образити. Адже більше, ніж заслужили, вам доля не дозволить взяти, як в сердечній так і матеріальній сфері. В борг теж не беріть і не вимагайте повернути позичене (до 25 червня). Шеф вам покровительствує, тому користуйтеся тими привілеями для карєрного росту, укріплення братеських стосунків з керівним персоналом. Опікуйтеся родиною, тут настали щасливі часи.
 

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини