Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 10:21:21

До оздоровчого сезону готові

30.05.2016   09:36Агенцiя

Відбулась перевірка Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай» до прийому дітей на оздоровлення влітку 2016 року.

Міську комісію з перевірки оздоровчих закладів очолив заступник міського голови  Олександр Ломако.  До складу комісії увійшли Андрій Дериземля -  начальник управління у справах сім’ї , молоді та спорту міської ради, заступник голови комісії, представники Управління Держпраці у Чернігівській області, Чернігівського міського відділу управління держслужби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області, управлінь охорони здоров’я та освіти міської ради, представники Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та управління Держпродживслужби в м. Чернігові.

Технічний стан закладу відповідає вимогам проведення оздоровчої кампанії.

У цьому році керівництво закладу мало змогу придбати нові меблі (шафи, ліжка та ін.) за спонсорські кошти.

З дітьми буде працювати досвідчений персонал, який забезпечуватиме не тільки шестиразове харчування і лікувальні процедури, а й цікаві розважальні заходи.

Влітку планується оздоровити 480 дітей (4 зміни по 120 дітей).

Останні новини Чернігівщини

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

2 липня: цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 1225 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1225 RUSSIAN AGRESSION