У Чернігові урочисто відкрито туристичний сезон. ФОТО
16 квітня, у Чернігові в урочистій атмосфері відкрили туристичний сезон. У дводенній програмі заходів передбачено багато цікавих заходів як для дорослих, так і для дітей.
Урочисте відкриття відбулось на території національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча та Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.
На території біля Катерининської церквидля всіх відвідувачів працює козацьке містечко зі збереженням всіх традицій козацького народу. Крім того, передбачено виступ кінного театру, приготування смачного українського кулешу та шоу лучників.
На Красній площі пройшли лижоролерні перегони та майстер-класи, організовані фестиваль вуличної їжі та сцена, на якій виступають творчі колективи міста. А ввечері заплановано неймовірне масштабне та яскраве фаєр-шоу.
На Алеї героївчернігівці поринуть в атмосферу вуличної музики та вуличних танців, для відвідувачів організована туристична виставка та ярмарок «Містечко майстрів». Чернігівці та гості міста дізнаються багато цікавого про туристичний та творчий потенціал міста Чернігова.
Святкові заходи продовжаться 17 квітня.
У Чернігівському обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбудеться 8-ий всеукраїнський хореографічний фестиваль «Нове покоління» за участю близько 1500 учасників, 70-80 колективів з 10 областей України.
На Красній площі відбудеться «Неймовірне шоу квадрациклів», показові виступи та встановлення рекорду України за участю знаменитих українських стронгменівВасиля Вірастюка й Сергія Конюшка, а також багато іншого.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.












