16 квітня - Український День довкілля
Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.
В принципі, поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.
Український день довкілля організовується спеціальним комітетом, який займається підготовкою тематичних заходів, пов'язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля.
Зазвичай всі ці заходи широко висвітлюються у пресі, оскільки головна мета свята — підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки пошкоджена цивільна інфраструктура: поліція задокументувала наслідки 12:38
Вчора пізно ввечері росіяни вкотре атакували ударними безпілотниками місто Новгород-Сіверський.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі.
Представники Чернігівщини взяли участь у Ukraine Culture Security Forum у Берліні 11:37
Днями у Берліні відбувся Ukraine Culture Security Forum – масштабна міжнародна подія, що об’єднала представників українських і європейських інституцій, урядовців, експертів та діячів культури для відкритого діалогу про роль культури у збереженні ідентичності, зміцненні суспільної стійкості та протидії агресії.
У селі на Чернігівщині зафіксовано випадок сказу 10:38
У с.Убіжичі Ріпкинської громади виявлено захворювання на сказ безпритульної собаки.