Фейсбучний мікс до кави № 99
У сьогоднішньому дайджесті більше оголошень та цікавих пропозицій. А також цитати про політику, політиків та інші важливі теми.
- про безвізовий режим та європейський рівень зарплат та пенсій. Погоджуєтеся?

- цікава карта. А ви знаєте, який депутат Чернігівської міськради відповідає за ваш діфт?

- можливо дійсно потрібно, щоб владці мали гарну зовнішність?

- архіви - це дуже цікава річ. А інколи і корисна.

- у вас є бажання? Тоді дізнайтеся де у Чернігові його треба загадати, щоб здійснилося! Долучайтеся до екскурсії, бажайте і мрійте!

- не пропустість, буде цікаво:

- про політичні інтриги та інформаційні хвилі:

- колишній помічниці Юрія Тарасовця відмовили у забудові біля РАГСУ:

- нагадуємо, що у Чернігові триває акція "Від серця до серця":

Гарного настрою та вдалого дня!
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».