Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 06:25:44

Чернігівщина радо зустріне туристів

13.04.2016   10:10Агенцiя

Про це говорили під час прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Як зазначила начальник управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Людмила Замай, наша область займає одне з провідних місць в Україні за кількістю пам'яток культурної спадщини – понад 9 тисяч пам’яток, з яких майже 2 тисячі національного значення. В області діє значна кількість музеїв, є три національні заповідники. Перлини туристично-рекреаційного потенціалу області – Качанівський та Сокиринський палацово-паркові комплекси, Тростянецький дендропарк, Мезинський та Ічнянський національні природні парки. Активно розвивається зелений туризм. Радо вітають відвідувачів 35 садиб сільського зеленого туризму, які пропонують різні варіанти відпочинку.

Важливо, що Чернігівщина систематично представляє свій туристичний ресурс на тематичних виставках різного рівня Це, на переконання Людмили Замай, дає можливість рекламувати якісний туристичний продукт як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні. З одного боку, це потенційно збільшує кількість туристів, з іншого – сприяє розвитку різних сфер життєдіяльності області.

Вона також висловила сподівання, що до розвитку туристичної галузі більш активно доєднаються інвестори. Задля цього профільним Департаментом спільно з органами виконавчої влади на місцях проводиться пошук туристично привабливих об’єктів, які викличуть зацікавленість підприємців вкладати кошти в туристичний бізнес.

Людмила Замай також зазначила, що на сьогодні найбільш пріоритетними на Чернігівщині є екскурсійний, подієвий (фестивальний), водний, активний та сільський зелений види туризму. Тож ці види туризму будуть широко презентуватися під час Міжнародного туристичного форуму, який пройде на Чернігівщині з 15 по 17 квітня.

Важливою туристичною подією цієї весни також стане відкриття 16 та 17 квітня туристичного сезону. Обіцяють широкомасштабне дійство, що відбудеться в обласному центрі. До нього також будуть залучені творчі сили з інших районів та міст області.

Про програму відкриття туристичного сезону, цікаві пропозиції для чернігівців та гостей міста детально розповіла заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч. Вона зазначила, що дводенна програма розрахована на різні вікові категорії, а також на різні смаки і вподобання. Вона висловила переконання, що подібні заходи зроблять Чернігів ще більш туристично привабливим та конкурентоспроможним на рівні інших міст України. Також вона пообіцяла, що не менш насиченими на культурно-масові та туристичні події буде весь весняно-літній сезон.

Долучився до розмови і генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Юрій Соболь. Він висловив турботу щодо необхідності вчасного збереження культурної спадщини, на яку так багата Чернігівщина. Також він розповів про деякі нововведення в екскурсійних програмах «Чернігова стародавнього» та перспективи проведення ремонтних робіт декількох пам’яток архітектури.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини