Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 03:46:22

10 цікавих фактів про жінок

23.10.2011   17:21Агенцiя

1. Английское слово «girl» («девушка») изначально предназначалось для описания молодых людей обоего пола. Только в начале 16-го века термин начал использоваться конкретно для женского пола.

2. Биологический знак для женского пола, окружность с размещенным в нижней части небольшим крестом, также является символом планеты Венера, который, как полагают, изображает зеркало римской богини Венеры.

3. В Англии тому, кто предложит незнакомой женщине заняться сексом, грозит штраф или тюремное заключение сроком до 3 месяцев.

4. Груди у женщин намного больше в пропорции к телу, чем у других самок млекопитающих. Большой размер молочных желез никак не влияет на количество производимого молока, видимо, так получилось в результате эволюционного полового отбора.

5. Почти во всех странах мира средняя продолжительность жизни у женщин больше, чем у мужчин.

6. Депрессия гораздо чаще бывает у женщин, чем у мужчин, и примерно 25% всех женщин хотя бы раз в жизни перенесут тяжёлую депрессию.

7. Международный женский день празднуется 8 марта с 1909 года.

8. Чаще всего женщины работают в сфере образования, здравоохранения, промышленности и социальной помощи. В этих отраслях работает почти треть всех работающих женщин в мире.

9. Согласно древней шумерской легенде, вселенная была создана женщиной, богиней Тиамат, которую изображают в образе дракона.

10. Самая дорогая женщина в мире — Дженнифер Лопес. Её тело застраховано на сумму 1 миллиард евро.

libo.ru

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.