Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:58:29

Як економити із задоволенням?

20.03.2016   11:26Агенцiя

Часто люди, замислюються про економію, відчувають себе нещасними і обділеними. Однак можна бути бережливим і при цьому отримувати від життя задоволення! Як? Зараз розповімо!

Економія заради задоволення

Задайте собі просте запитання: "Для чого я економлю, яка моя мета?" Економія заради економії не приносить ніякого задоволення, а якщо ви економите, щоб "відчувати себе багатшими", то, погодьтеся, таке формулювання надто розпливчасте. Важко сприймати позитивно якісь обмеження, якщо незрозуміло, заради чого ви йдете на подібні жертви. Поставте собі дуже конкретну мету економності, наприклад, щоб зібрати до літа гроші на відпустку. Маючи цілком конкретну і не віддалену в часі мету, економити гроші буде значно простіше і веселіше.

Змінюйте ставлення до грошей та витрат поступово

Знаєте, чому голодні дієти не приносять ніякого ефекту? Тому, що поголодувавши три дні ви з подвоєним апетитом кидаєтеся на їжу і повертаєте собі втрачені кілограми. Те ж саме відбувається і з фінансами: обрізавши собі всі витрати, ви відчуваєте себе тотально нещасною через різку зміну способу життя. І, цілком ймовірно, зірветеся і накупите всіляких дрібниць - щоб знову відчути задоволення від життя, якого ви себе позбавили.

Відстежуйте свої успіхи

Економлячи гроші, ми зосереджуємося на обмеженні себе в чомусь, тому і сумуємо. Замість цього спробуйте зосереджуватися на своїх маленьких досягненнях, а саме - на тих сумах, які вам вдалося заощадити. Заведіть спеціальний блокнот, в якому будете відзначати, від яких витрат сьогодні ви відмовилися в ім'я економії. Можете відкладати ці гроші в окрему коробочку, щоб потім, в неділю, їх перерахувати та переконатись: ви - молодець!

Подумайте про безпеку

Велика частина наших витрат - непередбачені. Ламаються смартфони, линяють штори і рвуться чоботи завжди несподівано і в самий невідповідний момент. А якщо подумати про накопичення якогось резерву грошей, який буде своєрідною страховкою від таких нещасних випадків? Якщо ви поставите питання саме так, то питання економії для вас стане питаннями особистої безпеки. А дбати про себе завжди приємно.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини