Конкурс "Кмітливі дівчата"
У міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю 3 березня вже традиційно пройшов конкурс «Кмітливі дівчата», приурочений до Міжнародного жіночого дня.
Усього в конкурсі взяли участь 52 дівчинки у двох вікових групах: 4–5 класи, 6–7 класи.
У веселій та святковій атмосфері дівчата демонстрували свої кулінарні, перукарські здібності; показали, які вони добрі господині, спортсменки та інтелектуалки. Вболівальники також мали змогу допомогти своїм улюбленим командам, заробивши для них додаткові бали.
У запеклій боротьбі перемогу здобули:
Команди 4 – 5 клас:
І місце – «Гарячі серця» (керівник - Ганна Степаненко);
ІІ місце – «Азимут» (керівник - Геннадій Купрієнко);
ІІІ місце – «Смайли» (керівник - Яна Ніколаєнко).
Команди 6 – 7 клас:
І місце – «Ураган» (керівник - Ганна Гладченко);
ІІ місце – «Фіалки» (керівник - Олена Антипенко);
ІІІ місце – «Печенюшки» (керівник - Тетяна Купрієнко).
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.