Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:44:50

Відпочинок та оздоровлення дітей Чернігова. ДОВІДКА

22.10.2011   10:32

Улітку 2011 р. 3006 дітей із м.Чернігова побували в закладах відпочинку й оздоровлення області.

Більшість із них (75,2%) відпочивала в закладах відпочинку, що діяли на території міста (34 – з денним перебуванням та один позаміський заклад відпочинку).

Ще 506 дітей відвідали заклади відпочинку та оздоровлення Чернігівського, 141 – Куликівського, 77 – Менського, 10 – Щорського районів тощо.

Літнім відпочинком та оздоровленням було охоплено 567 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 235 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70 дітей-інвалідів, 57 дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи. Місцем відпочинку цих категорій також, в основному, були заклади м.Чернігова та Чернігівського району.

Середня вартість одного людино-дня в закладах відпочинку обласного центру становила 41 грн. Середня кількість днів роботи закладів та середній термін перебування дитини в них – 19 і 13 днів відповідно.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.