Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 02:19:56

Відпочинок та оздоровлення дітей Чернігова. ДОВІДКА

22.10.2011   10:32

Улітку 2011 р. 3006 дітей із м.Чернігова побували в закладах відпочинку й оздоровлення області.

Більшість із них (75,2%) відпочивала в закладах відпочинку, що діяли на території міста (34 – з денним перебуванням та один позаміський заклад відпочинку).

Ще 506 дітей відвідали заклади відпочинку та оздоровлення Чернігівського, 141 – Куликівського, 77 – Менського, 10 – Щорського районів тощо.

Літнім відпочинком та оздоровленням було охоплено 567 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 235 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70 дітей-інвалідів, 57 дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи. Місцем відпочинку цих категорій також, в основному, були заклади м.Чернігова та Чернігівського району.

Середня вартість одного людино-дня в закладах відпочинку обласного центру становила 41 грн. Середня кількість днів роботи закладів та середній термін перебування дитини в них – 19 і 13 днів відповідно.

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.