Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:22:19

16 лютого день народження на Чернігівщині святкують

16.02.2016   07:04Агенцiя

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

Бутко Володимир Антонович
Броварчук Ніна Миколаївна
Гузь Станіслав Вікторович
Ковчежнюк Тетяна Миколаївна
Козачок Володимир Олександрович
Кондренко Микола Миколайович
Кузуб Анатолій Іванович
Матяш Володимир Якович
Позняк Людмила Володимирівна
Прокопенко Микола Григорович
Ткаченко Богдан Миколайович
Тризна Світлана Петрівна
Янченко Олексій Михайлович
Яцко Наталія Володимирівна

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини