Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:57:34

Як отримати путівку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відновлювальне лікування?

05.02.2016   07:51Агенцiя

Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

На доліковування направляються застраховані особи (або їх діти у супроводі одного із застрахованих батьків (опікуна, піклувальника), що працюють на підприємствах (в організаціях, установах) або у фізичних осіб-підприємців у випадках захворювань або травм, не пов’язаних з нещасним випадком на виробництві.
 

Умови направлення на відновлювальне лікування?

Первинний медичний відбір хворого проводиться безпосередньо у відділеннях  лікувально-профілактичного закладу, а потім на підставі виписки з медичної карти стаціонарного хворого та при наявності відповідних показань відбіркова комісія медичного закладу, у засіданні якої бере участь представник Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, здійснює остаточний відбір застрахованої особи (її дитини) на реабілітаційне лікування.


Які документи потрібні?

1.Довідка для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Форма затверджена додатком 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12.
2. Виписний епікриз з історії хвороби (оформлюється лікувально-профілактичним закладом).
У ньому чітко вказуються діагноз, проведене в стаціонарі лікування і подальші рекомендації для реабілітації.
3. Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
У разі прийняття комісією рішення щодо направлення на реабілітацію хворий отримує путівку. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна путівка. Передача путівки іншій сторонній особі, поділ її на декількох осіб, зменшення терміну лікування – забороняється. Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно. По закінченню реабілітації застрахована особа зобов’язана повернути до лікувально-профілактичного закладу заповнений зворотній талон до путівки з відміткою терміну лікування.
4.  Листок непрацездатності.

Важливою відмінністю реабілітаційної путівки є те, що вона видається для лікування застрахованої особи або її дитини – безкоштовно, а направлення на доліковування в санаторій проводиться безпосередньо із стаціонару з видачею листка непрацездатності.

Застрахованим особам, які потребують тривалого стаціонарного лікування, радимо звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок та термінів направлення до оздоровниць.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини