Як отримати путівку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відновлювальне лікування?
Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

На доліковування направляються застраховані особи (або їх діти у супроводі одного із застрахованих батьків (опікуна, піклувальника), що працюють на підприємствах (в організаціях, установах) або у фізичних осіб-підприємців у випадках захворювань або травм, не пов’язаних з нещасним випадком на виробництві.
Умови направлення на відновлювальне лікування?
Первинний медичний відбір хворого проводиться безпосередньо у відділеннях лікувально-профілактичного закладу, а потім на підставі виписки з медичної карти стаціонарного хворого та при наявності відповідних показань відбіркова комісія медичного закладу, у засіданні якої бере участь представник Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, здійснює остаточний відбір застрахованої особи (її дитини) на реабілітаційне лікування.
Які документи потрібні?
1.Довідка для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Форма затверджена додатком 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12.
2. Виписний епікриз з історії хвороби (оформлюється лікувально-профілактичним закладом).
У ньому чітко вказуються діагноз, проведене в стаціонарі лікування і подальші рекомендації для реабілітації.
3. Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
У разі прийняття комісією рішення щодо направлення на реабілітацію хворий отримує путівку. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна путівка. Передача путівки іншій сторонній особі, поділ її на декількох осіб, зменшення терміну лікування – забороняється. Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно. По закінченню реабілітації застрахована особа зобов’язана повернути до лікувально-профілактичного закладу заповнений зворотній талон до путівки з відміткою терміну лікування.
4. Листок непрацездатності.
Важливою відмінністю реабілітаційної путівки є те, що вона видається для лікування застрахованої особи або її дитини – безкоштовно, а направлення на доліковування в санаторій проводиться безпосередньо із стаціонару з видачею листка непрацездатності.
Застрахованим особам, які потребують тривалого стаціонарного лікування, радимо звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок та термінів направлення до оздоровниць.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.