Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 04:31:28

Слов’янські школярі гостюють у чернігівських армійців

05.01.2016   15:01Агенцiя

Вже декілька років поспіль Чернігівський 8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту зустрічає гостей зі сходу країни. Учні ЗОШ № 6 міста Слов’янськ, Донецької області у супроводі вчителів приїхали до Чернігова.

Директор школи Наталія Дубровська каже, що для дітей такі поїздки дуже важливі, адже дозволяють повернути їх до мирного життя, допомагають відволіктися від складної ситуації на Сході.

Чернігів слов’янські школярі відвідали не тільки з точки зору культурного розвитку, а й щоб подякувати військовим Держспецтрансслужби за допомогу у відновленні школи, яка зазнала руйнувань під час обстрілів.

Чернігівські військові зустріли дітей гостинно. Не зважаючи на морозну погоду, на плацу навчального центру провели урочисте відкриття зимового навчального сезону.

Задоволеними залишились і слов’янські учні, адже відчули себе справжніми солдатами. Окрім цього, для гостей зі сходу військові організували цікаві екскурсії древнім містом, а ввечері влаштували концертну програму.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини