Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 03:06:18

2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

29.12.2015   10:20Агенцiя

Указом Президента України від 14 грудня № 702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» в Україні 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року № 748 «Про вшанування ліквідаторів та заходи з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи» затверджено персональний склад організаційного комітету з підготовки та відзначення заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та заздалегідь розроблений спільно з обласною громадською організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля відповідний план заходів.

До складу організаційного комітету увійшли як керівництво облдержадміністрації, її структурних підрозділів, так і представники громадських організацій чорнобильців та Федерації профспілкових організацій області.

Планом заходів передбачено всебічну підготовку та проведення широкого комплексу заходів, спрямованих на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та належної уваги постраждалим внаслідок цієї катастрофи громадянам, поєднання соціальної та матеріальної підтримки.

Аналогічні організаційні комітети на підпорядкованій території доручено утворити районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук та розробити власні плани місцевого рівня.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини