Засуджені установ виконання покарань Чернігівської області готуються до Новорічних та Різдвяних свят
Новорічні та Різдвяні свята зазвичай зустрічають в колі рідних та близьких людей. Але, такій категорії громадян, як – засуджені, не вдасться зустріти ці Новорічні та Різдвяні свята у колі своїх рідних і близьких.
Засуджені жінки та неповнолітні особливо тонко відчувають ці обмеження, тому засуджені жінки Чернігівської виправної колонії (№ 44) та неповнолітні Прилуцької виховної колонії зробили усе, щоб ці свята провести цікаво та змістовно.
Усі гуртожитки відділень соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань прикрашені новорічними ялинками та прикрасами, йде підготовка новорічних стінгазет. Всюди відчувається святковий новорічний настрій.
Новорічне свято нерозривно пов’язане в нашому уявленні із зеленою красунею — ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Багато іграшок створені руками засуджених. Звичайні підручні матеріали у руках перетворюються на справжні витвори мистецтва, які одразу ж займають свої місця на новорічній ялинці.
Життя в колонії значно відрізняється від звичайного, тому відчути сповна святкову атмосферу зустрічі Нового року тут досить складно. Проте, засуджені розпочали підготовку задовго до свята, кропіткі репетиції, розробка та пошив костюмів, оздоблення зали та створення декорацій – все робилось власними силами засуджених. Докладені зусилля вже перевершили всі сподівання.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.