Анекдот дня. Гарного настрою!
Обережно, під ніком "Гаряча "Sexy girl" Блондиночка" - начальник райвоєнкомату додає в друзі хлопців призовного віку!
Якщо в школі трудовик і фізрук кидають пити, то школу можна перетворювати на гімназію.
Алкоголь і закоханість - офіційні спонсори дурниць.
Три яблука змінили наш світ: першим спокусили Єву, друге впало на голову Ньютона, а третє попалося на очі Стіву Джобсу.
Ви теж п'єте кавовий чай, чайну каву, молочний сік, молочний чай, кавовий сік, молочну воду? Це все тому, що чашку треба мити! Хоча б періодично.
Якщо у вас правильна постава, розумні очі і загадкова посмішка, значить ви вже помітили що вас фотографують.
Недавно стало актуальне питання чи не зробити ще один поділ друзів Вконтакті "Друзі по сексу"
Вчителька на уроці музичного мистецтва, довго пояснювала учням 6-го класу, що пісня гурту Beatles - Let it be (летітбі("т")) не про файлообмінник.
- Мaмa, цей не блaгодaрний знову не хоче їсти гречку!
- Доню, a ти розкажи як ти стaрaлaсь коли її вaрилa!
- Варила??? Тaк її потрібно варити ?!!
Перше побачення. Він - їй:
- Навіщо ти туфлі на підборах наділа? Ледве йдеш!
- Я подумала, що тобі подобаються високі дівчата ...
- Ні, мені подобаються розумні ...
- Для цього я одягла окуляри.
Двоє друзів розмовляють:
- Через мене вчора двоє жінок чуть не побилися!
- Та ти що! А чому?
- Одна каже, забирай його собі, інша: а нафіг він мені потрібний!
У магазині:
-А шо це у вас там на вітрині?
-Це новий комплект для домашнього споживання: туалетний котьонок + туалетний утьонок.
-А який принцип його дії?
-дуже простий: один гадить, а другий прибирає.
- яка найпоширеніша поза в Україні?
- поза зоною досяжності.
Увага, всім нa сaйті "Одноклaссники"!
Велике прохання - не фотогрaфуватися біля мaшин, нa курортaх і т. д. ДУЖЕ ВАЖКО ОЦІНИТИ РІВЕНЬ ДОХОДІВ! Просто фотогрaфуйтеся зі спрaвкою про доходи зa останні 12 місяців.
Щиро Вaшa, Податкова інспекція.
Р.S. Від СБУ і кримінального розшуку побажання: фото тільки у ФАС і в ПРОФІЛЬ.
Нічого зайвого, не потрібно в кaдрі всяких тaм дітей, собaк-котів та інших сторонніх об'єктів. Вони зaсоряють нaшу бaзу дaних!
Хлопець з дівчиною за столиком в кафе вивчають меню. Дівчина:
- Мабуть, я буду карпаччо, роли з чорною ікрою, лобстери і мартіні з свіжовичавленим соком манго.
хлопець:
- Ну нічого собі ти розбагатіла! А я буду каву ...
Дві подруги:
- Після того, як я від свого колишнього пішла, він мені кожен день весь в сльозах дзвонить!
- Ага, прощення просить, гад?!
- Ні, дякує ...
- Я хотів би замовити місця в круїзі для себе і моєї дружини.
- Будь ласка! Будуть якісь побажання, можливо, окремі ліжка, окремі каюти?
- Окремі теплоходи.
Мені вчора вечором жінка каже:
- Піди з собакою погуляй.
Ну, ми пішли з Сірком погуляли ... гривнів так на 500.
- Знаєш яка найкраща сторона цієї вагітності?
- Яка?
- Тепер ти підходиш моїм батькам!
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною