Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 15:01:40

Фінал Чернігівської ліги КВН – подвійний тріумф!

10.12.2015   07:50Агенцiя

Відбулася фінальна гра Чернігівської ліги КВН.

Ідея створення Чернігівської офіційної ліги КВН з’явилася у організаторів – відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та ініціативної групи КВНщиків міста, вісім років тому.

Із 13 команд, які стартували ще у лютому, у фінал вийшли три – «Да, бро!» (Чернігів), «Сідней» (Житомир) та «Тобі Альдервейрельд» (Прилуки).

Ще одна команда – авторитетне журі, у складі якого відомі на всю Україну КВНщики – Олександр Пугачов (команда КВН «Харківські менти», м. Харків), Андрій Познякевич (команда КВН «Замок Любарта», м. Луцьк), Олександр Теліман (команда КВН «Кляки», м. Гомель), Костянтин Тузов (сценарист програми «Файна Юкрайна» та серіалу «Останній москаль») та представник Валерія Куліча – Сергій Гарус.

Під час заходу було 5 конкурсів («Початкова пісня», «Візитка», «Фоторозминка», «Домашнє завдання», «Карапулечки»)

Протягом всієї гри команди йшли майже врівень. І лише останній конкурс вирішив судьбу головного призу. Перше місце – розділили команди Чернігова та Прилук. Друге місце отримала команда з Житомира «Сідней».

Крім того, Андрій Штанько гравець чернігівської команди «Да, бро!» отримав титул «Кращий КВНщик року» та сертифікат на подорож європейськими столицями.
 

Останні новини Чернігівщини

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ