Чернігівські школярі провели осінні канікули дуже цікаво й корисно
Неймовірно цікаво провели осінні канікули гуртківці Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.
Група вихованців Центру під керівництвом Владислава Кириченка, Дмитра Житника та Івана Руденка здійснили подорож І ступеню складності по Карпатах (урочище Козьмещик — полонина Скопеско). Під час подорожі був здійснений підйом на найвищу точку України — гору Говерлу (2061 м). Чудова погода та неперевершені краєвиди Українських Карпат надовго запам’ятаються гуртківцям.
Заключним акордом відпочинку чернігівської групи були прогулянки чудовим Львовом.
Незвичайно повчальною виявилась одноденна подорож учнів туристсько-краєзнавчого гуртка (керівник Надія Чучвага) та гуртка пішохідного туризму (керівник Євген Ганжук) в кількості 22-х чоловік, на конеферму в селі Вікторівка Чернігівського району.
Гуртківці дізнались багато цікавого з підготовки спортивних коней до змагань, з тим, як треба за ними доглядати. А також ознайомились з елементами джиготовки (скачка на коні, під час якої вершник виконує гімнастичні і акробатичні вправи, військово-прикладний вид кінного спорту), які показали працівники конеферми.
А найцікавішим було те, що всі учасники подорожі змогли проїхати на конях верхи.
Також цікавим виявився триденний пішохідний похід вихованців гуртка пішохідного туризму (керівник Олена Антипенко) по Чернігівському р-ну Чернігівської області за маршрутом: м. Чернігів - с. Скорінець - с. Ладинка – база відпочинку «Вчитель» (р. Десна) – с. Друцьке – с. Скорінець – м. Чернігів, з радіальним виходом: база «Вчитель» - старуха р. Десни – с. Ладинка – база «Вчитель».
Юні туристи продовжують освоювати базу «Вчитель». Впорядковують територію, облагороджують місця для ночівель в наметових таборах.
Всього пішки юні туристи пройшли 34 км.
А останніми теплими, яскравими жовтневими днями батьківський актив спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провели відкриту особисто-командну Першість школи зі спортивного орієнтування.
Спортивне орієнтування – це молодий вид спорту в Україні, який в єднанні з природою виховує у дитини патріотизм та любов до свого міста, краю та України. Тому не випадково, що місцем проведення змагань стала територія історико-краєзнавчого заповідника «Вал». Змагання проводились серед молодших школярів 4 – 7 класів та їх батьків, в яких взяли участь понад 70 чоловік.
Переможцями в своїх вікових групах стали: Ч, Ж – новачки, відповідно Костянтин Сидоренко та Катерина Гончар; Ч, Ж – 10 - Тарас Слюсаренко та Марія Коваль; Ч, Ж – 12 – Дмитро Шпак, Анастасія Нестерук; серед батьків Валентин Каленіченко та Юлія Рудовська.
Всі учасники змагань отримали солодкі нагороди від батьківського активу, який очолили Оксана Понамаренко та Оксана Зільбович.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.