Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 11:15:48

Гороскоп на наступний тиждень, 12 - 18 жовтня

11.10.2015   10:24Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Не бiйтеся вiдхилитися вiд намiченого шляху. За наступним поворотом на вас чекають новi можливостi та перспективи.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Телець (21.04—21.05). Звичка робити з мухи слона призведе до натягнутих вiдносин iз родичами. На цьому тижнi вам знадобляться розсудливiсть i витримка.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Близнюки (22.05—21.06). У цей перiод ви з легкiстю подолаєте перепони, пов’язанi з кар’єрою. Будьте уважнi, вiд ваших дiй залежить майбутнє ваших дiтей.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Рак (22.06—23.07). Сприятливий час для творчостi, прислухайтеся до своїх уподобань. Батькам необхiдно звернути увагу на таланти та бажання дiтей.
Дні: спр. — 18; неспр. — немає.

Лев (24.07—23.08). Нiчого не плануйте цього тижня. Зiрки рекомендують вiдпочити фiзично та морально вiд трудових буднiв. Прогулянки позитивно вплинуть на ваш настрiй.
Дні: спр. — 16; неспр. — 18.

Діва (24.08—23.09). Вашi фiнанси суттєво збiльшаться. Обмежте себе в жирнiй i солодкiй їжi. Рацiон має вiдповiдати вашим фiзичним навантаженням.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Терези (24.09—23.10). Ви зможете позбавитися шкiдливих звичок i виправити тi риси характеру, якi вам не подобаються. Бiльше вiльного часу придiляйте друзям.
Дні: спр. — 13; неспр. — 16.

Скорпіон (24.10—22.11). Не варто завантажувати себе роботою, є небезпека пiдiрвати своє здоров’я. Ближче до вихiдних ви отримаєте приємнi новини.
Дні: спр. — 12; неспр. — 14.

Стрілець (23.11—21.12). Новi обов’язки звалилися на вас, як снiг на голову. Вони вимагають максимум вiддачi. У роботi проявляйте iнiцiативу.
Дні: спр. — 13; неспр. — 15.

Козеріг (22.12—20.01). У вас з’явиться багато можливостей досягти успiху. Робiть усе не поспiшаючи — похибки можуть призвести до непередбачуваних наслiдкiв.
Дні: спр. — 15; неспр. — 16.

Водолій (21.01—19.02). Хороший настрiй сприятиме навiть у найтяжчiй роботi. Покращиться матерiальний стан, ваше життя стане комфортнiшим.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Риби (20.02—20.03). Романтичнi захоплення так i залишаться у ваших мрiях, якщо ви не робитимете рiшучих крокiв. Будьте вiдвертими, не замикайтеся в собi.
Дні: спр. — 17; неспр. — 18.

Інша версія:

ОВНИ, «перезавантаження» в партнерській сфері кардинально позначиться на майбутньому. Зрештою зрозумієте, що ваша доля безпосередньо залежить уміння співпрацювати з людьми, а в шлюбі йти в ногу з благовірним, ділити щастя й горе порівну. На роботі працюйте на віддачу, саме службовий колектив є благословенним, де вас чекають щасливі шанси.

ТЕЛЬЦІ, велике кохання ось –ось постукає у серце, готуйтеся зустрічати високого гостя і ощасливлювати всіх, хто волею долі опинився поруч. На службі -- «переформатування, радо беріться за додаткові завдання, сумлінно трудіться та заробляйте «бонуси» для кар’єрного росту і підтримуйте гармонійний мікроклімат в робочому колективі.

БЛИЗНЯТА, океан Вселенської любові для вас відкритий, голубтеся з милими, живіть душа в душу, вам слід проходити 2 роки іспит на досконалого шлюбного партнера, а не скакати в гречку за тонізуючими враженнями, то від лукавого. Одночасно дбайте за родину та кар’єру, виконуючи роботу на високому творчому рівні.

РАКИ, киньте «якір» в домашніх водах, благополуччя родини залежить від вас і ігнорувати цим святим завданням долі небезпечно, закладається успішний сімейний тил на рік. Більше інвестуєте ресурсів (моральних, матеріальних), більше благ отримаєте в майбутньому. За кар’єру не переживайте, тут ви сягнули піку розвитку, тож спокійно займайтеся сімейними справами.

ЛЕВИ, ви сам собі спонсор та хазяїн, тож не варто танцювати під чужу дудку, нехай оточення грає за вашими правилами, адже ходите в багатіях, маючи предостатньо ресурсів, аби платити та замовляти музику. Міняйте обстановку, подорожуйте, наповнюйте внутрішній світ позитивними враженнями, рух -- це життєвий акумулятор.

ДІВИ, ваші смаки, бажання проходять процес «перезавантаження», те, що вчора хотілось, відходить в небуття, звільняючи місце новим запитам. І реалізувати їх під силу, нині ви здатні гори перевернути, адже маєте колосальний енергопотенціал і покровительство Всевишнього на масштабні справи, що зроблять людство щасливим.

ТЕРЕЗИ, «преображення» на внутрішньому рівні неминуче, згорять відпрацьовані програми і ви почнете дихати на повні груди. Крокуйте в ногу з реальністю, вона з шокуючими сюрпризами, але за ними перспективи! Язик «пришпильте», аби лукавий не спокушав бовкати зайве собі ж на лихо.

СКОРПІОНАМ доведеться пройти через «чистилище» конфліктних ситуацій на службі чим розквитаєтеся за допущені раніше гріхи, помилки. Якщо потрапили в пената самообману приготуйтеся мужньо зазирнути правді в очі ( все випливе на поверхню) якою б гіркою вона не була. Опирайтеся на друзів-покровителів .

СТРІЛЬЦІ, дружба дружбою, а служба службою! Аби крокувати в ногу з прогресом, зробіть «ревізію» в дружніх лавах з «генеральною чисткою» та підключіть креативну «жилку» для вирішення різноманітних проблем оригінальним нетрадиційним шляхом. Це золотий козир в професійній сфері, де йде фортунний штурм кар’єрного олімпу.

КОЗОРОГИ, «переформатування» в професійній діяльності відгукнеться кадровими ротаціями, зміною спеціалізації, стосунках з домочадцями, начальством. Якщо робота відповідає фаховому покликанню - ви щасливчик, рекламуйте себе, приховувати досягнення не слід, скромність на шкоду!

ВОДОЛІЇ, ваш світогляд зазнає кардинальних змін, адже духовно виросли і жити за старими стандартами вже не спроможні, то шлях регресу. Відкрийте серце назустріч новим ідеалам, і тоді на шляху зустрінуться люди, які стануть не лише духовною опорою, але й матеріальною. Небеса пошлють щедрих спонсорів.

РИБИ, гармонізуйте бажання та можливості, приборкайте гординю, вам доведеться грати за чужими правилами. На щастя ділове оточення (шлюбні супутники) надзвичайно везучі, впливові, чарівні, тож можете спокійно віддати їм в руки кермо правління і ваше судно на фінансову мілину не сяде, а рухатиметься правильним курсом.

Астролог Любов ШЕХМАТОВА

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.